AGM Akü Önerisi - Wv Golf 1,6 TDI BMT 110 PS DSG 2015

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Arkadaşlar Merhaba,

Aracımın aküsü değişecek. En son yetkili serviste şarj edildi ancak şarj tutmadı. Aracımın üzerinde orjinal aküsü olan AGM Varta akü mevcuttur.

Yetkili serviste akü pahalı olabileceği için biraz araştırma yapmak istedim. Aracıma uygun olabilecek akü aşağıdaki akü'dür.

Bu akü ile ilgili bilgisi olan varsa yorumlarını rica ederim. Bayi tavsiyesi olursa da ayrı güzel olur. (Güncel Fiyatı 727 TL Bayide)

Şimdiden teşekkürler.

Capture.PNG

@ycetin hocam yaklaşık olarak 5-6 ay önce bende değştirdim ve kesinlikle bir sorun şuana kadar çıkmadı ,tavsiye ederim.

Hocam varta, akılda soru işareti bırakmayacak bir marka. Ama daha uygun fiyatlı ürünler de vardır mutlaka. Mutlu, exide gibi markalara da bakabilirsiniz, hatta İnci akü de yuasa ortaklığı ile çalışıyor diye biliyorum, onun fiyatını da öğrenin. 

Ama hangisini alırsanız alın farklı bayilerden telefonla fiyat almayı unutmayın. 

2015 model araç sanki çabuk bitmiş gibi!! Varta iyi seçim olur. 

2013 model 1.6 TDI aküsü geçen ay bitti.Yine varta taktık agm servise sorduğumuzda varta ile anlaşmalarının bittiğini başka marka takcaklarını söylediler bende istemedim internetten varta agm alıp taktırdım gayet memnunum.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt