FAR TAMİRİ EDİLMELİMİ DEĞİŞMELİ Mİ

Cem

Üye
İsim
Cem
SİZCE TAMIR MI OLUR DEGISTIRMELIMIYIM TAMIRE 150 TL ISTEDILER DEĞİŞİME 350 TL

IMG_1904.JPG

Bunun tamiri nasıl olabilir ki? Kırılan parçanın yerine ne yama olur ne macun ne boya. Aksi gibi de pahalı bir parça.

HOCAM PLASTIK MALZ KULLANICAK HERHALDE FAKAT BELLI ETMEMMEYE CALISIRIZ DEDI BU SEKILDE DE KULLANMAK ISTEMIYORUM CUNKU SU ICINE GIRME IHTIMALI VAR TESISATLA UGRASMIYALIM TEKRARDAN

Size tavsiyem değiştirin. 2016 yazında evin garajına geri geri girerken hafifçe sürttüğüm için sol arka stop çatladı, sadece sol arka stop işçilik dahil 1100 TL’ye mal olunca kaskodan değiştirdim sonra arabayı satarken başıma dert oldu 1100 liralık hasar kaydı.

HOCAM SERVİS 350 TL ISTEDI ISCLIK DAHİL

@Cem çok iyi fiyat. Benim bahsettiğim araç Opel Astra j sedan zaten.

Halojen stoplarını led stopla değiştiren bir sürü arkadaşımız oldu. bence uygun 2. el bulabilirsin.

@Cem hocam orjinalini satan okadar arkadaş varki sitede işçilik dediği 1 adet civata sökmek, Bende takım olarak 350 tlye vereyim size hatta sağ sol iç dış :)

• Beğen
Tepkiler: moe
İşçilik dahil nedir yahu. Sök tak işlemi maksimum 10 dakika. Çıkma far olarak bulabilirsiniz sol dış stop, maksimum vereceğiniz rakam 150 lira olur. İşçiliğide kendiniz yaparsınız kolay işlem.

Bende mevcut isterseniz tek olarak verebilirim sol dışı. 

Takmasını da kendiniz çok rahat yapabilirsiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Cem tamirle uğraşmayın. ya servis ya da orjinal cıkma bulup takın derim. @arimayacik hocam 1100hasar kaydı nasıl dert oldu satarken merak ettim?

Geri
Üst Alt