Golf 5 1.4 tsi ( bilgi lütfen )

Özgür Aksaka

Yeni Üye
İsim
Özgür
Merhaba arkadaşlar,

Forumda yeniyim, yalnış yere konu açtıysam af ola. 

Yeni bir araç arayışındayım, bütçem 50.000₺ ve Golf 5 1.4 tsi ( performans açısından ) ve Ford Focus 1.6 EB (182HP) ile arada kaldım. 

Öncelikle sorum; Golf 1.4 tsi (140HP) alınır mı ? İlanlarda 130-150k km'de olup hasarsız boyasız fiyatları 45-50 bin arası. Sizce bu fiyatlara 2007-2008 model bir Golf alsam sıkıntı yaşarmıyım ? 1-2 yıl kullanıp yükseltmek istiyorum, satarken problem yaşarmıyım ? Uzun yol ve şehir içi yapan biriyim, model açısından 10 yıllık araba ve bu yüzden herhangi bir arıza vs yaşarmıyım ?

lütfen bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. 

P.S: farklı önerilere açığım. 

Cevabınız için şimdiden teşekkürler. 

Özgür

iki seçimde Güzel duruyor aslında :)  

Golf Temiz ve Sorunsuz bakımları aksatılmamış ise 1. tercih olabilir Hocam. 

Merhaba arkadaşlar,

Forumda yeniyim, yalnış yere konu açtıysam af ola. 

Yeni bir araç arayışındayım, bütçem 50.000₺ ve Golf 5 1.4 tsi ( performans açısından ) ve Ford Focus 1.6 EB (182HP) ile arada kaldım. 

Öncelikle sorum; Golf 1.4 tsi (140HP) alınır mı ? İlanlarda 130-150k km'de olup hasarsız boyasız fiyatları 45-50 bin arası. Sizce bu fiyatlara 2007-2008 model bir Golf alsam sıkıntı yaşarmıyım ? 1-2 yıl kullanıp yükseltmek istiyorum, satarken problem yaşarmıyım ? Uzun yol ve şehir içi yapan biriyim, model açısından 10 yıllık araba ve bu yüzden herhangi bir arıza vs yaşarmıyım ?

lütfen bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. 

P.S: farklı önerilere açığım. 

Cevabınız için şimdiden teşekkürler. 

Özgür
O fiyatlara Mk6 kasa 2009-2010 model 1.4 tsi manuel trendline bile bulunabilir ancak 10 yaşındaki bir arabanın boyasız ve değişensiz olmasını beklemeniz yanlış olur mutlaka 1-2 parçasında bişeyler olacaktır.., 10 yaşında bir arabadan boyadan çok motorunda sorun var mı (markadan bağımsız) ona dikkat ediniz

@forzaGilles boya ve değişeni örnek olarak verdim, yalnız piyasa öyle bir uçmuş ki mk6 o paralara çok zor bulunuyor. 

Arkadaşlar birde golf 6 bi 122 hp bi 160 hp olan mı var ? Yoksa modifiye falan mı ?

Arkadaşlar birde golf 6 bi 122 hp bi 160 hp olan mı var ? Yoksa modifiye falan mı ?
122 ve 160 hp lik 2 farklı motor var. Bildiğim kadarıyla 160 lıklarda hem turbo hem kompresör var 122 liklerde sadece turbo var her ikisi de fabrikasyon versiyonlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Emre34 peki nasıl bulcaz 160 hp'leri ? Yani sahibinde hep 122 yazıyor. Highline paketi falan mı olması gerekiyor ?

[mention=5444]Emre34[/mention] peki nasıl bulcaz 160 hp'leri ? Yani sahibinde hep 122 yazıyor. Highline paketi falan mı olması gerekiyor ?
Sitede motor gücüne göre filtreleme yapabilirsin. 160 ların hepsi highline mı bilmiyom ama bende araç ararken baktığımda 160 lıklar hep highline paketti. 160 ları arkadaki tsi armasından anlayabilirsin son 2 harf kırmızı oluyo. 122 lerde sadece son harf kırmızı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt