On sol camurluk hk.

Voodoo

Üye
İsim
Onur
Merhaba bugün aracı yıkarken farkettim. Tampon ile camurluk arasında camurluktaki boya üzerinde siyah 2 benek var. Bunlar normal mi ? 

Ekli dosyayı görüntüle 15806

20180603_162019-1.jpg

20180603_182006.jpg

20180603_180427.jpg

20180603_180422.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Voodoo  Ben bir sorun göremedim Açıkcası :)  

@Ender kırmızı daire içindeki alana zoomlayarak bakın hocam. iki tane boya ustunde çıkıntı var.

@Ender kırmızı daire içindeki alana zoomlayarak bakın hocam. iki tane boya ustunde çıkıntı var.
Bikaç araçta daha görmüştüm bundan. Kaportacı arkadaşlarımız var onlarda sorun görmediler. Muhtemelen far yada çamurluk ayarlanırken bilinçli yapılmış bir durum gibiler.

benek nokta ararsak iyice obsesyona dönüşür bu iş, yeni mi araç ?

@Rust Özellikle bir şey aramadım hocam. Sadece aracı yıkarken gözüme çarptı. Araç yeni sayılır. Bir an çamurlukta acaba boya mı var diye şüphelendim. Paylaşma gereği duydum.

@Rust Özellikle bir şey aramadım hocam. Sadece aracı yıkarken gözüme çarptı. Araç yeni sayılır. Bir an çamurlukta acaba boya mı var diye şüphelendim. Paylaşma gereği duydum.
içiniz rahat olsun hocam. En büyük kusuru aracınızın bu olsun :)  

@Ender Hocam bayilere inanın güvenmiyorum. Her halt dönüyor. Bir kere aynamı değiştirmişlerdi. Vidaları yalama yapıp bırakmışlar. Servislerdeki işçililk kötü. Boya ölçüm cihazım olsa emin olurdum.  Diğer hiç bir araçta görmedim böyle bir şey.

20180603_162015_001.jpg

Geri
Üst Alt