Modifiye ne olmalı

Mustafa Özen

Yeni Üye
İsim
Mistik
Arkadaslar merhaba aracim icin en ideal modifiye yöntemi ne olur yardimci olurmusunuz fikirlerinizle. Saygilarimla.

20180528_195939-1.jpg

@forjust1day ben de araca fazla dokunmaya gerek olmadigini düşünmüştüm. Araba kendi görüntüsünde havali duruyor zaten. Belki bi siyah mat jant olabilir. Söylediğiniz dokunuslari inceleyecegim teşekkürler 

Yan aynaları siyaha kaplayabilir , ön farlar eğer u led değil ise gündüz farı led e dönüştürebilir , geri vites lambasını led e dönüştürebilir , gti  difüzör çift çıkış yapılabilir , bide gti spoiler bundan fazlası orijinalliği bozuyor gibi geliyor. Bu tarz ufak dokunuşlar yerinde olacaktır.

Bi shark anten (mümkünse orjinali ile aynı olanından)

Ön panjur krom çita ve cam çitaları eklediniz mi yakışıklı olur. Gerçi böyle de yakışıklı ya neyse :D

@Mustafa Özen Öncelikle Aramıza Hoş Geldiniz Hocam. 

Zevk işi olsa da Golf için bir çok Hoş dokunuşlar Olabilir.Aracınız hayırlı olsun  Renk ve Sunroof olarak son derece güzel kombinasyon.

Benim tavsiyem KARARINDA olmasıdır modifiye olarak. çok bir şeye gerek de yok aslında.

Hocam bide konu dışı ama sağ 2 kapınız boyalımı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

35mm yay - r veya gti body kit  oettinger spoiler replika  ince kesinlikle apaçi işi olmayacak bir tampon alti lip  led sisler  cam filmi piano black aynalar istenirse piano black logolar ve piano black detailing yapılabilir isteğe göre araca

spoiler ve lip aşırı uçuk olmadıkça bence çok iyi duruyor ha unutmadan Stoplarıda golf r stoplarına çevirmek için kaplatman lazım

araçta cam tavanda var arkadan öyle agresif durur birde cam tavanı açtınmı görüntü tamamlanır harika gözüküyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevgili arkadaslar öncelikle hepinizi sevgiyle selamliyorum. İşin acikcasi ben arabadan anlayan bir insan değilim. Sadece araba almaya karar verdim. Sagolsun bacanagim bu konulara hakim. Onda da Cls180 var. O seviyelere cikmadan işimi görecek bir araç almak istedim. Tabii konuyu kendisine birakinca icerisinde ki genclik atesi tavan yapti. 300 arac icinden ince eleyip bu arabaya karar verdik. 1.4 BM HIGHLINE 2013 GOLF 7 TRIPT. 52.000 de ogretmenden almistik. Bir kardesimiz sag iki kapida boya mi var demiş. Bu fotografi pencereden cekmistim gecenlerde. Ben anlamamisim simdi farkettim. Isik yansimasindan olsa gerek farkli renk gibi cikmis. Ama boya var. Urlaya anneanneme ziyarete gitmistim. Komsusu toros ile duran arabaya carpmis manevra yaparken. Sabah kalkinca sag on kapinin iceri gocuk oldugunu gordum. Cok fazla değildi ancak yine de dogrultma ustasinin yolunu tutmaktan baska secenek yoktu. Ciplak gozle renklerinde en ufak bir ayrim yapma durumu söz konusu degil. Sifir hata ile ustamiz halletti isi. Oyle dalgalanma falan bile göremedim sizin tabirinizle nokta hata birakmamis. Ama fotografi cekince bu kadar renk tonu olmasi enteresan. Saygilar sunuyorum hepinize. Yaşasın Golf severler😍

@Ender cok tesekkur ederim abi. Ben de aracin kendi orjinalinde modifiyeli gibi göründüğünü düşünerek acaba ne yapilabilir ki bu araca diye kafamdan geciriyordum. O yuzden bir sormak istedim burada bana göre herkes usta ve olaya hakim. Yasanmisliklardan bana oneriler cikarabilirler diye paylasmak istedim. Saygilarimla abi. Allah a emanet.

Geri
Üst Alt