Vag com yazılım

umitb

Yeni Üye
İsim
Ümit
Arkadaşlar merhaba,

Çinden 17.1 kablo aldım içinden çıkan yazılım 17.1.3 arabam 2017 model fakat desteklenmeyen araç diye uyarı alıyorum satıcı ile görüştüm yeni yazılım denememi istedi ross-tech sitesinden güncel olanı indirdim 17 instrument kısmına giriyor değişiklik yapıyor fakat central electric kısmında değişiklik yapmıyor.Konu hakkında yardım edebilir misiniz? Ne yapmam gerekiyor yada çinden yeni kablo alan bir arkadaş yazılımını benimle paylaşabilirmi?

Teşekkürler

Anlattığınızdan yola çıkarsak Kablonuz sizin araç yazılımını desteklemiyor hocam. Güncellenebilir  kabloya sahipseniz belki iş görecektir yoksa yazık olmuş sanki ödediğiniz paraya.

Arkadaşlar merhaba,

Çinden 17.1 kablo aldım içinden çıkan yazılım 17.1.3 arabam 2017 model fakat desteklenmeyen araç diye uyarı alıyorum satıcı ile görüştüm yeni yazılım denememi istedi ross-tech sitesinden güncel olanı indirdim 17 instrument kısmına giriyor değişiklik yapıyor fakat central electric kısmında değişiklik yapmıyor.Konu hakkında yardım edebilir misiniz? Ne yapmam gerekiyor yada çinden yeni kablo alan bir arkadaş yazılımını benimle paylaşabilirmi?

Teşekkürler
Hocam zaten ross tech sitesinden indirdiğiniz program ile sizin kabloyu kısmen de olsa kullanmanız bir mucize. Normalde çalışmaması gerekir

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Bende de 17.1.3 kablo var. Bir tanıdığımızın 2017 model aracını açmayı denemiştim ancak kablomun versiyonu yetmemişti. Daha yüksek versiyon almanız gerekiyor olabilir belki hocam.

@umitb  hocam ben 17.8 kullanarak tüm kodlamaları yapabildim ancak 320 kadranı bir türlü yapamadım. 320 kadranı hangi versiyonla yaptın.

@umitb  hocam ben 17.8 kullanarak tüm kodlamaları yapabildim ancak 320 kadranı bir türlü yapamadım. 320 kadranı hangi versiyonla yaptın.
Hocam ben de şimdi 17.8 alacağım. Ama önceki 2 kablo alışverişimde sıkıntı olduğundan güvenemez oldum.

Sizin kablo güzel çalışıyor anladığım kadarıyla.

Link atmanız mümkün müdür ? :)

[mention=2083]umitb[/mention]  benim indirdiğim link ölmüş ama şunu buldum bi dene istersen http://shrinkearn.com/VCDS
Tesekkurler.dun indirmis oldugum 18.2 yazilimi ile 320 kadrani klon kablo ile acmistim,yazilimi ross techten indirdim.Bugun beta versiyonu olan 18.5 i indirdim calismadi tekrardan 18.2 denedim artik o da calismiyor.Tek yapabildigim 320 kadran acmak oldu.Bu arada satici ile gorusmemizde reflash tan bahsediyor ama anlamadim.

USBASP PROGRAMMER or TL866 need this tool, then can rewrite eeprom and flash

Konu hakkinda bilgisi olan varmidir acaba

Sent from my SM-G930F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt