Sonax Xtreme Brilliant Shine Detailer'dan Şaşırtıcı Performans !

Bsd yi hafif ıslak arabaya uygularsanız daha az toz tutuyor ve uygulanması daha kolay oluyor .

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Alperen099 Hocam uzun süredir ıslak araca uyguluyorum aynı etkiyi gösteriyor fakat biraz daha fazla kullanmanız lazım ürünü, aracıma kil uygulaması yaparken kil kaydırıcı olarak bsd yi 1:100 sulandırarak kullanmıştım hidrofobik etkisi baya fazlaydı .

@Alperen099 Hocam uzun süredir ıslak araca uyguluyorum aynı etkiyi gösteriyor fakat biraz daha fazla kullanmanız lazım ürünü, aracıma kil uygulaması yaparken kil kaydırıcı olarak bsd yi 1:100 sulandırarak kullanmıştım hidrofobik etkisi baya fazlaydı .
İlginç hocam, bir iki saate deneyip yorumumu belirteceğim. Bu arada kil uygulaması mevzusuyla sık sık karşılaşıyorum, ne işe yarıyor tam olarak hocam ?

@Alperen099  Hocam kil yıkama ile gitmeyen boyaya yapışmış kirleri söküyor . Buda sulandırılmış bsd nin boncuklanması 

Aynısı hocam normal sıktığım haliyle. Mutlaka deneyeceğim. Kili de [mention=2601]AdanaDetailing[/mention] hocamdan alayım uygulayayım  [emoji4]
Kili mutlaka denemelisiniz hocam çok fark ediyor yanlız arabayı çizmeyin dikkatli olun

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonax BSD boncukları

9b6470153da5da4cd589bf9db19a2165.jpg

29587a424455e784b9efa021101361b1.jpg

106bcd499df7c8bf4d25757b1ec92195.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasıl uygulamam gerekiyor hocam, hiç yapmadım ?
[mention=3153]forjust1day[/mention] Hocam kaç cc bu arkadaş [emoji3] 

Hocam arabayı tertemiz yıkayın sonra arabayı yıkadığınız şampuandan 1 kapak sprey şişeye sulandırıp koyun bu kaldırıcı görevi görecek panel panel sıkın ve kili ıslak kısma çok bastırmadan orta güçte kille temizlemek için aldığınız kili 2 ye bölün dikkat edilecek hususlar asla plastik kısımlara sürmeyin yere düşen kili asla kullanmayın çünki yere düşünce toz taş yapışıyor geri dönüşü yok cam daki su lekelerine iyi geliyor maliyet olacak ama mümkünse demir tozu sökücüden sonra kullanmanız faydalıdır

Hocam arabayı tertemiz yıkayın sonra arabayı yıkadığınız şampuandan 1 kapak sprey şişeye sulandırıp koyun bu kaldırıcı görevi görecek panel panel sıkın ve kili ıslak kısma çok bastırmadan orta güçte kille temizlemek için aldığınız kili 2 ye bölün dikkat edilecek hususlar asla plastik kısımlara sürmeyin yere düşen kili asla kullanmayın çünki yere düşünce toz taş yapışıyor geri dönüşü yok cam daki su lekelerine iyi geliyor maliyet olacak ama mümkünse demir tozu sökücüden sonra kullanmanız faydalıdır

Anladım hocam, teşekkür ederim bilgiler için en kısa zamanda uygulama yapacağım :D  

Turtle Wax Sprey Cila  bu ürünüde kullananlar çok memnun olduğunu yazmışlar. Deneyen oldu mu arkadaşlar ?

Turtle alıyordum bu konuya denk geldim :)   Kararsız kaldım...

Aslında aradığım tam olarak;

Autoglym Ultra Hd Wax,    Finish Kare 1000P,    AutoFinesse Desire Wax  bunlar gibi iyi bilinen, kalıcılığı fazla olan ANCAK FİYATI DA UYGUN OLAN BİR ÜRÜN :'(  

Geri
Üst Alt