Aliexpress'ten Alınabilecek Ürünler Listesi 2018

@Kırcalı Bildiğim kadarıyla kodlama gerekmiyor hocam. Bir arkadaş alıp takmıştı fiyatı 120 dolar iken. Şimdi de pahalı bence. Taktırmak isteseniz 50 lira desek 330 liraya geliyor. 

@Kırcalı Bildiğim kadarıyla kodlama gerekmiyor hocam. Bir arkadaş alıp takmıştı fiyatı 120 dolar iken. Şimdi de pahalı bence. Taktırmak isteseniz 50 lira desek 330 liraya geliyor. 
Bence de o kadar ederi yok basit bi kayan ledli plastigin ama orjinalinin 200 euro oldugu piyasa sartlarinda iyi fiyat. 300 liraya guzel bi ekstra.

Orijinal gibi, abartı olmadan ışık veren led plaka aydınlatma ledlerini https://s.click.aliexpress.com/e/ctwIM0qc şurdan sipariş verdim ben, sanırım arıza lambası yakıyor silmek gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mustafacagri hocam bu halojen yerine led taktınız mı siz. onu bende almayı düşünüyorum muayenede falan sorun çıkarır mı yada aydınlatmada

arkadaşlar bu led ampulün beyaz olanından alsam nasıl olur. sarı farlar eski model araç gibime geliyor hiç hoşuma gitmiyor. beyaz led olandan alsam muayenede vesaire kalır mı araç. yada araçta bir hata verdirir mi?

@yarar42 hocam aracımda Bi xenon var. Sislere led taktım sadece. Ama kısalara led takarsanız merceksiz farda ışığı çok dağıtacaktır. Önceki aracım olan Golf5 te h7r xenon kullanmıştım. Merceksiz farlar için üretilen bir xenon tipi tıpkı civiclerdeki gibi.  Bulabilirseniz düzgün bir xenon kit ve yalnızca h7r ampül ile deneyebilirsiniz. Bunun maliyeti yaklaşık 300 400 liraları rahat buluyor. Bunun yerine nacizane tavsiyem ya replika alın ya da mercek ve u led montajı yapan ustalara işlem yaptırmanız. 

@yarar42 o tarz Ampüller dış kısmı boyalı Ampüller oluyor.  En zayıf aydınlatma o boyalı Ampüllerde oluyor. 7.5 kasada uzunlar da kısalar da H7 diye biliyorum. O yüzden uzunlar için cree led alın yaklaşık 300 lira çinde fiyatları kaliteli gerçek cree lerin.  Gelince kısalarda deneyin, baktınız güzel oldu ışık dağılmadı Bi takım daha alırsınız.  Eğer hoşunuza gitmezse o zamana xenon veya mercek arayışına girersiniz. Uzun+kısa cree led maliyeti üstün performans amaçlı yola çıkılırsa yine size yaklaşık 500 lira civarına malolacaktır. 

Geri
Üst Alt