Aliexpress'ten Alınabilecek Ürünler Listesi 2018

Şu kapı kollarındaki çizik önlemek için satılan malzeme gerçekten gerekli birşey. Yahu bende tırnak yok benden hariç çok nadir kişi biner hatta “arka koltuğa oturulmadı” tabiri vardır. Cidden arka kapı bile sık açılmamasına rağmen ufak ufak çizik mevcut. Acaba ordaki boyamı çok hassas diye çok düşündüm

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

arkadaşlar kapı eşiği verdiğiniz link de golf 6 için diyor ..bizim golf 7 lere uyar mı ? ölçüleri aynı mıdır ?

@Copcu En çok sipariş alan ürün olduğu için onu koydum, başka satıcıdan da bulabilirsiniz. 

Hocam turuncu gündüz farın için aliexpress linki mevcutmudur acaba ? 

tmm şimdi buldum çok tşkler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mo_coco hocam şimdi gördüm kusura bakmayın :)  bu satıcının LED’leri muhteşem.  Kampanyası da var.  İster direk 1 dolar indirim alıyorsunuz ister de 65 liraya 15 lira sanırım indirim alabiliyorsunuz.  

@mo_coco hocam şimdi gördüm kusura bakmayın :)  bu satıcının LED’leri muhteşem.  Kampanyası da var.  İster direk 1 dolar indirim alıyorsunuz ister de 65 liraya 15 lira sanırım indirim alabiliyorsunuz.  
Tek korkum hocam arıza lambası yakar mı ? 

Birde hocam montajını kendiniz mi yaptınız ? 

@mo_coco arıza ışığı yakmadı.  MOntajı kendim yaptım.  Tsi motorda söküp takmak için yer var çok rahat.  Ama tdi için bişey diyemiyorum 

@bcaksk 2014 model orijinal cam çıtalı bir A3 Ambiente'ten ölçüm aldım. Pencere altı 20 mm, üstü ise 10 mm idi. Olmadı haftaiçi bi gün bayii'ye giderim :)

@bcaksk 2014 model orijinal cam çıtalı bir A3 Ambiente'ten ölçüm aldım. Pencere altı 20 mm, üstü ise 10 mm idi. Olmadı haftaiçi bi gün bayii'ye giderim :)
Benzer ölçüleri ben de 2012 A4'ten almıştım. Olmadı ortalama yapıp 15 mm.lik olanı alırız. Bayiye gidebilirseniz tabii daha sağlıklı olur.  :)

Geri
Üst Alt