Wasmer mersin rezaleti

Erhan33

Yeni Üye
İsim
Erhan
Yeni golf 7 sahibi oldum aldığım araç comfortline ve haliyle herkesin olmazsa olmazlarından eksik donanımlara sahip olma isteğimle katlanır ayna sahibi olmak istiyordum mersinde kuyulukta bulunan wassmer ile bu işlemi yapmış olduk parçaların orjinal olduğunu söylediler ve taktıktan sonra aynalar yan sanayi işi ve işlerinde bu kadar beceriksiz oluşları beni çıldırttı bugün tekrar gittim parçaların orj olmadığını ve bu şekilde olacağını vs anlattım inatla orjinalliğinden dem vurdular ben hayatımda bu kadar acemi amatör bir ekip görmedim orada 2 2.5 saat ayakta bekledim sadece ricam bari sağ ayağı orjinal bağlamalarıydı ve yapmadılar tüm işlemleri parayı alana kadar sonraki aşama saygısızlık bunu uyarı olarak yazıyorum forumdada yeni üyeyim mersinde bulunan arkadaşlara bir uyarı olması için böyle bir konu açtım yapım aşamasında bir bmw  5 serisi vardı orada bulunurken bekletilirken tabiki m tamponların nasıl bağlanacığını dahi bilmiyorlar dediğim gibi ekip çok amatör ve işten anlamıyorlar yan sanayi artık çin taiwan ne olduğunu bilmiyorum orjinal diyede satıyorlar ben bu hataya düştüm giden paramamı üzüleyim aptal yerine konmaya mı bilemedim bu şekildeki işlemleri düşünen arkadaşlar wasmerden uzak durun

Hocam geçmiş olsun, ucuz işçi çalıştıracağım diye işi bilmeyen adamları topluyorlar malesef. Şubenin adı Wasmer mi yoksa Vosmer mi?

Mezitlide tek bunlar var zaten part & coding vosmer veya wasmer inan sinirimden isim kalmadı aklımda 

Aracınız hayırlı olsun.

Geçmiş olsun bence de şikayetvar'a yazmakta fayda var.

Geri
Üst Alt