Vag park assist

stark98

Üye
İsim
Umut
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim golf 7 2012 aracım var comfortline park sensörüm sanırım orjinal değil görsel desteği Yok kodlamak için vag de 10-park asist bölümü de yok nasıl bir çözüm uygulayabiliriz görsel destek olmasını istiyorum

@yusuf peki modül mü almalıyım ve hangi modülleri almalıyım sizce ?

Tamamdır araştıracağım bir link varmı peki ?

Kamera için tesisat kafamı karıştırıyor forumda gördüm uygulamasını ama röle çekmek gerekiyor yazmış arkadaşımız açıkçası elektrikçiye aracı kurcalatmak  istemiyorum rölesiz olsa yapıcam

@stark98 Tesisat işinde titizlik önemli, herhangi bir oto elektirkçide bunu bulamazsınız. Orjinal kamerayı destekleyen bir medya üniteniz varsa zaten oto elektrikçilere bulaşmayın, işinin ehli bir VAG dükkanında ETKA'dan bakıp fabrika çıkışından farksız bağlarlar.

Eliniz yatkınsa günlük ETKA lisansı alıp kendiniz de takabilirsiniz, yanlış hatırlamıyorsam VW sonradan geri görüş eklemek için bir manuel yayınlamıştı. Sonrasında ODIS erişimi olan bir yere aktivasyon için gidersiniz.

Kamera için tesisat kafamı karıştırıyor forumda gördüm uygulamasını ama röle çekmek gerekiyor yazmış arkadaşımız açıkçası elektrikçiye aracı kurcalatmak  istemiyorum rölesiz olsa yapıcam
Hocam sensör için çok daha fazla Kablo çekiliyor. Kamera ve medya cihazı daha az maliyetli.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Anladım teşekkür ederim kamera takıcam ozaman

Geri
Üst Alt