Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

Kesin zam tarihleri ( Çorum Ahlatçı daki st nin dedikleriyle aktarıyorum )12 mayıs- 20 mayıs-haziran olma ihtimali çok yuksek dedi..
1 ayda 3 zammı mantık çerçevesine oturtulmuş şekilde biri açıklayabilir mi? nedir yani euro mu? motor mu? domates mi patates mi kardeşim bu? st'ye soruyorum ben de tık yok. bi bilmiş malesef malesef...

Euro yüzde 10 un üzerinde arttı , ben korkuyorum şimdi aynı oranda zam yapacaklar bir kaç ay içerisinde

maniax dedi:
Kesin zam tarihleri ( Çorum Ahlatçı daki st nin dedikleriyle aktarıyorum )12 mayıs- 20 mayıs-haziran olma ihtimali çok yuksek dedi..
1 ayda 3 zammı mantık çerçevesine oturtulmuş şekilde biri açıklayabilir mi? nedir yani euro mu? motor mu? domates mi patates mi kardeşim bu? st'ye soruyorum ben de tık yok. bi bilmiş malesef malesef...
1i motor 2.si euro desek 3 ne :)

yusuf dedi:
1i motor 2.si euro desek 3 ne :)
yani hocam euro arttı tamam eyvallah ta bugün 2,99 işte. öyle her hopladığında alın size %2 denir mi Allah aşkına. bir kur politikası olur böyle bir şirketin. tiguan, scirocco, cc'de yapsınlar zammı. onlarda hala sabit kur uygulaması devam ediyor. st'ye sitem dolu bir mail attım. her zaman 1 saate dönüş yapan hanımefendinin sessizliği sürüyor.  >: (

12 Mayısta zam olacak diye bayiler kendi yaptıkları indirimi iptal ettiler. Bazı bayiler 65'e anlaştıkları aracı 67'den aşağıya olmaz dedi. Bunun üzerine haziranda 2 zam daha bekleniyor. İkinci el piyasası da bu durumdan etkilenecektir. Araç alacakların acele etmesini, satacakların beklemesini tavsiye ediyoruz.
Yusuf hocam bende haziran sonu temmuz başı gelecek siparisimi beklememe kararı aldım artık boşta bir araç düşerse 1.2 yapıştırcam hemen.. %3 indirimi de biterse hazirana kötü olacak golf golftur sonuçta.. Basic Xenonlu bi golf bulursam yine de mutlu olucam
Hocam sakarya'da midline vardı. Hangi donanım arıyorsunuz acaba. Canlı destekten sorguladınız mı?
yusuf hocam 1.4 highline  beyaz standart bir araç buldum ve aldım 71100  den %4.5 indirimle  araç 68.000 bine geldi kaporasını verdim. bizim haberimiz yokmuş ama aracım üretimi planlanmış üretilmiş gemiye binmişşş  oooo derince ye kadar gelmiş :) bugün yarın gümrükten geçecek.. st hanfendi zamdan önce satışını yaparız hemen irfan bey dedi yani 20 sinde bir zam daha var sormadım ama  öyleymiş diye bir çıkarım yaptım kendimce

Hocam gözünüz aydın. Tez zamanda kavuşursunuz inşallah. Bu dönem için gayet güzel indirim aldınız bence. @

rfncskn

sağ olun hocam teşekkür ederim... aracımı (eski) 1 gün demeyeyim ilanda 2,5 saat durdu ve satıldı bugün, aynı gün boşta highline bir araç buldum ve aldım  çok garip bir duygu oldu aslında, siparişini verdiğim araçta takipte 25 gündür sipariş üreticiye teslim edildi şeklinde öyle takılıyor takılsın bakalım :)

edit: virgül

Moderatör tarafında düzenlendi:
Murat Hocam ben aracımı teslim aldığım gün zam gelmişti, tabii bana yansıtmamışlardı. 1500 TL civarındaydı sanırım. 2013 Temmuz 3.hafta.

12 Mayıstan itibaren geçerli zamlı listeler.

BMPV0M.jpg

Bunlar da opsiyonel donanımlar.

Fiyat değişikliği yok.

j53E2L.jpg

20 mayıstatda zam varmış euro düştü yine de yapacaklarmı ki..

reko dedi:
Değerli Hocam;

Umarım gösterilen gerekçe ortadan kalktığına göre zam da yapılmaz ama..

Bir sonraki zam için her daim bir gerekçe vardır.

Amerikan işsizlik rakamları yüksek çıkar zam...

Tarım endeksi düşer zam..

Çapraz kur yükselir zam..

Maksat zamsa  bahanesi kolay

silvershadow dedi:
Değerli Hocam;

Umarım gösterilen gerekçe ortadan kalktığına göre zam da yapılmaz ama..

Bir sonraki zam için her daim bir gerekçe vardır.

Amerikan işsizlik rakamları yüksek çıkar zam...

Tarım endeksi düşer zam..

Çapraz kur yükselir zam..

Maksat zamsa  bahanesi kolay
20 mayısta 1.600 tl daha zam geldiği görünüyor.

20 mayıs zammı euro nun düşmesiyle ertelenmiş

Arkadaslar 20 mayıs zammı şu an üçin rafa kaldırılmış..

Geri
Üst Alt