Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

@EMİR Hocam bir arkaşta 35 30 bin usd diğerinde 45 bin usd civarında para var mesela, dolar 2.95 ti bunlar başladılar bu işe. Artık hesabı siz yapın. Ben de elimdeki parami dolar 3 lira olunca bozdurup araba aldım. Araba almasaydım su anda cepte 120 bin olacakti. 30 bin zarar yazdim eylülden bu yana :( Gelde yanma..
hocam bu işler biraz tahmin biraz risk. Doların 3.50yi göreceğini 1yıl önce birçok kişi söyledi. Bana dedikleri zaman 2.80di. Ben de almadım üstüne bide kredi çektim araba aldım.   :)

1.5 TSI EVO 130 (Pardon) :)  
Değerli Hocam

Daha değil 

Henüz Almanya da dahi yok.

Haziran sonrasında başlar diye tahmin ediyorum Almanya ve Avrupa da.

Bize ne zaman gelir derseniz 

Ben bilmem 

Doğuş Otomotiv Merkezi bilir. :)

@silvershadow Sayin hocam 

Vw sayfasinda arac olusturucuda comfortline modele xenon eklenemiyor. Aracimin suanki degerine bakayim dedim opsiyon olarak cikmiyor uzun suredir. Artik comfortline araclara xenon eklenemiyormu? 

Saygilarla

YA BU VW DELİRTİR !! Bence bu emisyon skandalı yüzünden saçmaladılar, hevesleri kaçtı :D   Ne alıcaz nası yapıcaz karar veremiyorum :S  

@silvershadow Sayin hocam 

Vw sayfasinda arac olusturucuda comfortline modele xenon eklenemiyor. Aracimin suanki degerine bakayim dedim opsiyon olarak cikmiyor uzun suredir. Artik comfortline araclara xenon eklenemiyormu? 

Saygilarla
Araştırmalarım da gördüğüm kadarıyla 

Alman konfigüratörde artik tüm donanim seviyelerinde Bi-Xenon standart...

Görünen o ki R line, GTI, GTE ve R hariç şu yeni farlar da Highline da bile standart değil. 

Vw de buna adapte olmak için ilk adımları sessizce atıyor olabilir.  :000073-medium:

Euro 2017 yıl sonu tahmini 4.35 -4.50 arası imiş :/

Dün yani 01.02.2017 tarihinde %1 zam geldi 

08.02.2017 tarihinde %3.5 daha gelecek.

@silvershadow Çok değil mi hocam bir sonraki zamla 9 günde %5 e yakın zam .. Nereden çıkacak bu işin sonu 2018 Q2 de Polo için 100 bini göreceğiz gibi.. :000177-medium:

Sevgili Euro kardeşim mesajını aldım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şöyle bir baktım Superb 150 bin tl sınırını geçmiş, yakında 3+1 ev fiyatına araba olacak bu gidişle 

10 ay önce 66250 ye aldığım arabam 84 lerde şu an.Şimdi olsa kesinlikle alamazdım.Bundan sonra devir dacia stepway,clio,boş megan devri.

Bu konuda hayırlısı  inşallah... elimizden gelen çok da bir şey yok maalesef bu konuda. sadece zamları takip ediyor ve iç geçiriyoruz...

Araç Binmek artık Çok pahalı ve Lüks bir duruma geldi. Direk Cezalandrılıyoruz algısı oluşmaya başladı bende :)

Alırken vergi binerken vergi bakım onarım kasko sigorta Yakıt.....Düşünsenize bunların üstesinden gelerek araç kullanıyoruz.... Ağlanacak halimiz var Gülüyoruz aslında... >:

Geri
Üst Alt