Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

Yanlış anlaşılma olmasın.

Highline değil Midline

Screenshot_20170123-224242.png

Boyle giderse golf 8 almak icin, suankinin ustune bir golf parasi daha isterler.

Tam tahmin ettiğim gibi....

Bu kadar mı öngörü tutturulur?

2017 modellerin fiyatları yayınlandı.

Zemberek boşaldı

zıvanadan çıktı...

Ve benzeri tanımlamalar bu durumu anlatmaya yeter mi bilemiyorum

Henüz opsiyonel donanım listesi açıklanmadı ama

Bir iki opsiyonel donanım eklemeler

135 bini geçer 

Screenshot_20170123-224524.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fiyatlar uçmuş, yeni almayı düşünenlere kolaylıklar diliyorum.

@silvershadow üstadım.Makyaj ile bir 10 bin daha zam yaparlar mı dersiniz.Yoksa biz zammımızı şimdiden yapalım, insanları bu fiyatlara alıştırırız, sonra fiyat farksız olarak makyajlıları ayıla bayıla alırlar gibi bir psikoloji peşindeler mi?Ne dersiniz?

@silvershadow üstadım.Makyaj ile bir 10 bin daha zam yaparlar mı dersiniz.Yoksa biz zammımızı şimdiden yapalım, insanları bu fiyatlara alıştırırız, sonra fiyat farksız olarak makyajlıları ayıla bayıla alırlar gibi bir psikoloji peşindeler mi?Ne dersiniz?
İkinci seçeneği Doğuşun yapmayacağı kesin bence, hiçbir zam fırsatını kaçırmıyorlar. 5-10 bin arası eklemek lazım bana göre makyajlı kasa için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yapıldı zaten Hocam

Yeni kasa 10 bin lira farkla gelecek

Daha önce 3 bin olan model farkı 10 bine çıktı. 

Daha bunun ikinci evresi de var.

Opsiyonel donanimlara ÖTV nedeniyle %6 zam eklenmişti zaten

Ben bunlara %15 civarında zam bekliyorum iki yıldır yapılamadığı için birikenleri toptan alırlar.  

Makyajlı kasanın 130 ila 140 bin bandında olacağı kesin (elbette TDI DSG HIGHLINE icin)

Abiler ben tiguan comfortline dsg almistim 3 ay evvel 114.750 ye suanki fiyati 148₺ civari  s=s16  sacmalik oldu yani. Bana yaradi gibi biraz aldigim rakamdan fazlaya sattim enterasan sekilde... aksama yetsirse yeni golfumle karisinizda olucam insallah en gec yarin  acıktım  golf tede 100₺ teklif aldigim arac suanda 118₺ oldu yeni lsitede... Allah tan kapora vermistim...

İyice saçmaladılar artık. 92500 e aldığım Golf 123 olmuş. çüş yani. Bu fiyatlarla da gidip araba alırsa bu millet her şey mustehak bize. Almayın aldırmayı arkadaşlar bu paralara sıfır araç. Sen alırsan ven alırsam bu işin sonu gelmez. 5 sene sonra da 200 bin olur highline dsg golf. 

Golf 8 muhtemelen yeni kasa ile 2016 yılı Sıfır Passat fiyat bandına çıkacaktır.

Geri
Üst Alt