FREN IKAZ UYARISI

Cem

Üye
İsim
Cem
Iyi gunler Dun yolda gider iken fren ikaz lambasi uyarisi geldi fren balatalarini kontrol edin diye ac kapa yaptim araci sonra goruntu cikmadi  acaba servise gitmeye gerek var mi arac 2016 model 30000 km de

@Cem Hocam, fren hayati bir mekanik, mutlaka servise gösterin bilgisayara bağlasınlar.

Balatalarınız bitmiştir muhtemelen.

balata bittiğinde uyarı veriyor ve bu hatayı veren sağ tekerin balata üzerinde bağlı olan kablo sayesinde hata veriyor,en azından benim aracımda öyle :D

Balata bitmis, cok uzatmadan goturun diske zarar vermesin masraf artmasin.Bir sure sonra ariza hep yanik kalacak ekranda

Servis ile özel servis arasında çok bir fiyat farkı yok fren balataları adına Hocam. 

Haliyle işçilik ve parça garantisi bakımından Yetkili VW servislerinde değişim yapmanızı öneriyorum.

arkadaşlar cok teşekkürler ıyıkı varsınız

ender hocam yazmış yetkılı servis dıyede yetkılımı ozel servis mi???

arkadaşlar cok teşekkürler ıyıkı varsınızender hocam yazmış yetkılı servis dıyede yetkılımı ozel servis mi???
Yetkili Servis Hocam [emoji6][emoji106]
SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

c1b017cd65391fd251d210e4ef96cd75.jpg
134a1b7109a636945bd09c2e448166ce.jpg

Hocam on arka sanayide iscilik dahil 400 tl ye degistrdim her ikiside bitmisti garantiyi kapsamadigi icin sanayide degistrdim  bakimlar yine yetkili servis mecburen

Hocam on arka sanayide iscilik dahil 400 tl ye degistrdim her ikiside bitmisti garantiyi kapsamadigi icin sanayide degistrdim  bakimlar yine yetkili servis mecburen
Hayırlı Olsun ilk km lerde biraz dikkatli olun Frenlerinnhepsi değişmiş biraz yumuşak ve Tutma alışkanlığı kavrayincaya kadar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt