150 TL Cam Filmi

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Arkadaşlar merabalar öncelikle herkese hayırlı günler kazasız belasız günler şimdi babamızın araçına cam film yaptırmaya karar verdik sahibindende

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-yeni-acilan-subemiz-kampanya-fiyatlari-camfilmi-100-tl-501359061/detay/

Söyle bi ilan gördük ön 2 cam arka 2 cam bagaj camına 150 tl dedi en ön cam istersen 250 tl dedi çarşamba günü gidip yaptırmayı planlıyorum ama marka vermedi lumar 3m gibi markalar değil lumar 3m isterseniz 350 tl ön cam hariç dedi ön camla 550 tl gibi bi rakam çekti sizce hangisini yaptırmak mantıklı kararsız kaldım şuan 

Markasız olduktan sonra 100 liraya yapanda bulunur. Fly marka varsa o da kaliteli.

Arkadaşlar merabalar öncelikle herkese hayırlı günler kazasız belasız günler şimdi babamızın araçına cam film yaptırmaya karar verdik sahibindende

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-yeni-acilan-subemiz-kampanya-fiyatlari-camfilmi-100-tl-501359061/detay/

Söyle bi ilan gördük ön 2 cam arka 2 cam bagaj camına 150 tl dedi en ön cam istersen 250 tl dedi çarşamba günü gidip yaptırmayı planlıyorum ama marka vermedi lumar 3m gibi markalar değil lumar 3m isterseniz 350 tl ön cam hariç dedi ön camla 550 tl gibi bi rakam çekti sizce hangisini yaptırmak mantıklı kararsız kaldım şuan 
Döviz kurundaki artış öncesi sadece ön iki cam 150 tl yaptırdım Llumar atr 35. @yusufacs

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

1F15518D-70E4-4537-BE70-4B5957097762.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 ayı geçmiştir sanırım

Ön cama (nerdeyse renksiz olan uv filtreli) - ön yan camlara ve tavan camına lumar yatırdım 475 TL'ye en kötüsünün 5 yıl garantisi vardı.

5 yıl garantisi olanlarda Volkswagen yeşili olan ürün olduğu için tek çeşitmiş o. Aynı renk olsunlar demiştim güzel de oldular orjinaller gibi.

Llumar öneriyorum ben cam filmi olarak.Lakin çok da pahalı olmamak kaydı ile.  :)

Llumar öneriyorum ben cam filmi olarak.Lakin çok da pahalı olmamak kaydı ile. [emoji4]
Merhabalar sevgili @Ender hocam,maalesef biraz tanınmaya başlayıp isim yaptılarmı bazı işletmelerde kaf dağı veya hint kumaşı sendromu başlıyor [emoji4]
Özellikle İstanbul’da bu kadar eşdeğerde alternatif varken ince eleyip sık dokumakta yarar var derim [emoji4]
Huzurlu günler dilerim.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt