Mtc oto tecrübem. Tavsiye eder Miyim? Yorumum

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
BMW 1 serisi aracımda 15-20 adet göçük vardı. Bir de tavanda hafif bir ezik. Tavan çok rahatsız ettiği için işin ehli yer olsun diye mtc oto tercih ettim. Herşey kasko dan halledilecekti. Konuştum 2500 civarı hasar yansır dediler tamam dedim bıraktım aracı.

Sonrasında işlemler bitti aracı alabilirsiniz dediler gittim aldım. Hasar sonra belli olacak denildi. Araç güzel oldu bu arada.

1 hafta sonra bir de ne göreyim. Adamlar araç üzerinde kafalarına göre her yere göçük işareti koyup kasko firmasından fazla para almışlar. Bana da hasar kaydı 4000 TL olarak geldi.

Telefonda bir de insanı salak yerine koymaları yok mu.
benim ufak bir zararım olabilir ama onların zararı daha büyük olacak eminim.

Fotolar aşağıdaki gibi.

IMG_3136.JPGIMG_3123.JPGIMG_3116.JPGIMG_3118.JPGIMG_3126.JPG

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun hocam,
konu ile alakalı diye yazıyorum, bu gün yine Ankara'ya çok dolu yağdı. İnşaAllah etkilenen dostumuz olmamıştır.
Şirket aracı içindeydim sesden aracın içinde zor durduk.

Sent from my SM-G960U1 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Eksper bu duruma dahil oldumu yusuf hocam?olmuşsa nasıl izin vermiş.Geçmiş olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hem geçmiş olsun hemde Sonucu merak ediyorum Yusuf Hocam.

Alanya da Pınar oto Göçük Tipi var Ustası Fatih Arkadaşımız aynı zamanda Golf tutkunu ve Alanya Grubumuzda. Bu tür işlerde işinin ehli Ustalarla iş yapmak son derece önemli. Alanya ve Çevresinde Bu tarz işi olan varsa Yardımcı oluruz inşallah. Tahminimce Akdeniz Bölgesinin en iyi Ustasıdır :)  

Son olarak Umarım ki Hiçbir Dostumuz bu tarz durumlarla karşılaşmaz 

istanbuldaki dolu felaketinden sonra fiyat almak için mtc otoya gittim kaput kaskodan değişecek kalan kısımları 15000 tl'ye yaparım dedi. bir daha önünden bile geçmem. göçük tamiri yaptıracaksanız izmit'te bulunan çökük sihirbazını tavsiye ederim. kendilerinin işçiliğine kefilim, esnaflıkları da mtc otodan kat kat daha kaliteli. http://www.cokuksihirbazi.com web sitelerinden referanslarını ve iletişim bilgilerini görebilirsiniz. 

1 serisi aracımda 15-20 adet göçük vardı. Bir de tavanda hafif bir ezik. Tavan çok rahatsız ettiği için işin ehli yer olsun diye mtc oto tercih ettim. Herşey kasko dan halledilecekti. Konuştum 2500 civarı hasar yansır dediler tamam dedim bıraktım aracı.

Sonrasında işlemler bitti aracı alabilirsiniz dediler gittim aldım. Hasar sonra belli olacak denildi. Araç güzel oldu bu arada.

1 hafta sonra bir de ne göreyim. Adamlar araç üzerinde kafalarına göre her yere göçük işareti koyup kasko firmasından fazla para almışlar. Bana da hasar kaydı 4000 TL olarak geldi.

Telefonda bir de insanı salak yerine koymaları yok mu.
benim ufak bir zararım olabilir ama onların zararı daha büyük olacak eminim.

Fotolar aşağıdaki gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 15666Ekli dosyayı görüntüle 15667Ekli dosyayı görüntüle 15668Ekli dosyayı görüntüle 15669Ekli dosyayı görüntüle 15670

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Ah bu servisler ,iş ahlakı ve o eskiler esnaf zihniyeti malesef yok @yusuf hocam,aracımı ilk aldığım yıl bende bunun gibi tramerime bedavadan 8bin tl işlediler.Aslında böyle insanlara ağız dolusu küfür etmek gerekiyor ama karşında ki adam olmadığı için işte......

Geri
Üst Alt