kırmızı mı beyaz mı

Emre0629

Üye
İsim
Emre
2018  golf 1.4 tsi highline golf için tornado kırmızısımı yoksa beyaz mı daha hoş duruyor ?

Sadece bu iki renk arasında tercih yapmak gerekirse kırmızı daha iyi duruyor. Golf lerin büyük bir kısmı beyaz olduğu için çok sıradan görünüyor gözüme. 

Ben pasifik maviyi de listeye eklemenizi öneririm. En çok yakışan rengin o olduğunu düşünüyorum. Bir de mürdüm rengi çok klas olmuş, ama bakımı zor olabilir öğrenmek lazım. 

Eğer gezmeyi seven biriyseniz tercihinizi beyazdan yapmanızda yarar var.Diğer türlü kırmızı yada mavi olduğunda direkt taş izi yada ince sürtmeler belli oluyor ama ben rütüş yaparım sorun olmaz kafama takmam diyosanız siz bilirsiniz tabiki.Beyazda rutus pek belli olmazken diğer renklerde sırıtabiliyor.Bu söylediklerimi göz önünde bulundurarak sizin tercih yapmanız gerekiyor.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@asdfg112 2016 highline almıştım beyaz şimdi onu sattım ve 2018 alicam kaporasini dahi verdim beyaz için. ama çevrem kafama girdi kırmızı diye. kırmızı yada alışmam zor olacak gibi. komsunun kırmızı polosu var ısınamadım. çok kararsızım 

2018  golf 1.4 tsi highline golf için tornado kırmızısımı yoksa beyaz mı daha hoş duruyor ?
Hocam eğer eskisi gibi Gün Batımı Kızılı rengi olsa direk Kırmızı derdim. @Jesi

Fakat Tornado Kırmızısı sıradan basit bir kırmızı gibi duruyor. O gün batımı kızılındaki hava yok.

Ondan dolayı beyaz diyorum. :)

Geri
Üst Alt