Yol bilgisayarı yardım

Yigit85

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 2015 Leon Fr marka aracım var bir hafta oldu alalı yol bilgisayarı hakkında yardiminza ihtiyacım var daha önceden yol bilgisayarında yakıt aldıktan sonraki ortalama tüketim sürüş mesafesi vs gösteriliyordu şimdi ise başlangıç tan itibaren gösteriyor bunu tekrar eski haline nasıl getirecegim yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar 2015 Leon Fr marka aracım var bir hafta oldu alalı yol bilgisayarı hakkında yardiminza ihtiyacım var daha önceden yol bilgisayarında yakıt aldıktan sonraki ortalama tüketim sürüş mesafesi vs gösteriliyordu şimdi ise başlangıç tan itibaren gösteriyor bunu tekrar eski haline nasıl getirecegim yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Golf'de ekranda ortalama tüketim değerleri 3 farklı kriterde göseteriliyor. Başlangıç, uzun süreli ve yakıt aldıktan sonraki ortalama tüketim değeri. Bunlar arasında geçiş yapmak için, yol bilgisayarında mevcut ekranda iken, direksiyon üzerinden sağ taraftaki OK ( yön tuşları değil! OKEY tuşu) tuşuna basarsanız sırası ile değerler arasında gezersiniz. Leon'da da böyledir diyo umuyorum.

Sent from my SM-G960U1 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Seat Leon da bir Wag grubu aracı olduğundan mantık aynıdır Hocam.

Menüler arasında biraz karıştırma yapın mutlaka rast geleceksiniz [emoji4] 

Geri
Üst Alt