Sanırım yakıt göstergesini bozdum...

İsim
xxx
Bugün vag kablosuyla araca lap timer açtım. Daha sonra orada dolanmaya başladım fuel tank variant diye bir şey gördüm. Bi değişeyim dedim bakayım neymiş. Değişince yakıt göstergesi 0 a indi. Hemen geri aldım. Ancak aracın benzin göstergesi 1/2 deyken resimdeki konuma çıktı. Sizce neyi bozdum ? Yardım lütfen 

20180524_170802.jpg

20180524_170746.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sorun çözülmüştür. Defalarca kapatıp açmıştım dün aracı ama düzelmemişti. Bugün yola çıktığımda farkettim ki eski yerine gelmiş. Böyle bir problem yaşayan olursa fuel tank variant sayısını eski haline getirsin, ilk başta düzelmiyor ancak bir miktar yol aldığınızda düzeliyor. Benim gibi de vag kablosuyla her yeri bu neymiş diye kurcalamayın  :D  İyi günler herkese...

Sorun çözülmüştür. Defalarca kapatıp açmıştım dün aracı ama düzelmemişti. Bugün yola çıktığımda farkettim ki eski yerine gelmiş. Böyle bir problem yaşayan olursa fuel tank variant sayısını eski haline getirsin, ilk başta düzelmiyor ancak bir miktar yol aldığınızda düzeliyor. Benim gibi de vag kablosuyla her yeri bu neymiş diye kurcalamayın  :D  İyi günler herkese...
Sorunun sebebi burada  s=bigstar  

Geri
Üst Alt