0 Km golf alacağım yardım lütfen

Alper hocamın en büyük üzüntüsüdür halojen far., haklıdır da.,

@yer_ucagi_34 kiminin midline plus 'ı vardır keşke comfortline alabilseydim der., kimisi keşke cam tavan olsaydı der., bu işin sonu yok., ben de keşke alırken kış paketi olsaydı diyorum ne olucak şimdi :D
Bende keşke bir kış paketi eksik olsa hocam. İstediğim donanımlar hiç yok, sürekli araç bana gel beni W205 C180’le takas et diye bağırıyor. &:

Ama dediğiniz doğru gerçekten en full’ünü opsiyonlusunu alsak yine bir şey buluyoruz. &:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende keşke bir kış paketi eksik olsa hocam. İstediğim donanımlar hiç yok, sürekli araç bana gel beni W205 C180’le takas et diye bağırıyor. &:

Ama dediğiniz doğru gerçekten en full’ünü opsiyonlusunu alsak yine bir şey buluyoruz. &:
Sizin araç ney Tiguan mıydı?

Yahu tiguan 'lar çok boş olmuyor diye biliyorum geçen bi arkadaşımız için gidip bakmıştık., sizin donanımız nedir ki donanımları yetersiz geliyor
Trendline hocam. Dediğiniz gibi Trend’de bile 3 bölgeli otomatik klima falan geliyor gelmesine de ben bu araçta ACC, Şerit Takip, Cam Tavan, LED falan olsun isterdim onlar yok malesef. Tabi bunların Trendline’da olmaması gayet normal. O zaman ancak bunu alabilmiştik. s=bigstar

Bu özelliklerin olmaması dediğim gibi araçtan çok benim almamamdan dolayı. &:

Bunlar için bir sonraki araca diyoruz artık.

Yoksa şu meşhur oyuncak donanımların hiç birinde gözüm yok. İşlevsel donanımlar önemli benim için. :)

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@Nfk @Nfk Yılda maks 10 bin km yapıyorum ama dizel olmazsa olmazım alırken fiyatı pahalı tamam eyvallah satarkende pahalı satıyosun.Biraz araştırdım comfort paketindeki özellikler bana yeterde artar bile

@yer_ucagi_34 Facede honda civic fc5 mağdurları grubu adı altında bir grup var  millet bi dünya sorundan bahsetmiş düşünün 2018 model mart ayı çıkışlı araçlarda bile göçük oluşmuş

Trendline hocam. Dediğiniz gibi Trend’de bile 3 bölgeli otomatik klima falan geliyor gelmesine de ben bu araçta ACC, Şerit Takip, Cam Tavan, LED falan olsun isterdim onlar yok malesef. Tabi bunların Trendline’da olmaması gayet normal. O zaman ancak bunu alabilmiştik. s=bigstar

Bu özelliklerin olmaması dediğim gibi araçtan çok benim almamamdan dolayı. &:

Bunlar için bir sonraki araca diyoruz artık.

Yoksa şu meşhur oyuncak donanımların hiç birinde gözüm yok. İşlevsel donanımlar önemli benim için. :)
Tiguan fiyat listesine hiç bakmazdım bi bakayım dedim en ucuzu 140.100 ne diyeceğim bilmiyorum.,

Yani donanımlarına bakınca Trendline donanımını da göz önüne aldığımızda (normalde bu Golf'teki Midline Plus 'tan daha düşük bir donanıma denk gelir); ön-arka park sensörü ve görsel park desteği, Led stoplar, 17" alüminyum jant, ön sis farları, bluetooth, elektrikli ısıtmalı aynalar, 3 bölgeli Climatronic kısacası gayet yeterli donanımlar aşırı kısmamışlar bir tek ön koltuklarda bel desteği ayarı olmalıydı derim., Almanya 'da Trendline alsanız bu özelliklerin hiç birisi olmazdı

Tiguan fiyat listesine hiç bakmazdım bi bakayım dedim en ucuzu 140.100 ne diyeceğim bilmiyorum.,

Yani donanımlarına bakınca Trendline donanımını da göz önüne aldığımızda (normalde bu Golf'teki Midline Plus 'tan daha düşük bir donanıma denk gelir); ön-arka park sensörü ve görsel park desteği, Led stoplar, 17" alüminyum jant, ön sis farları, bluetooth, elektrikli ısıtmalı aynalar, 3 bölgeli Climatronic kısacası gayet yeterli donanımlar aşırı kısmamışlar bir tek ön koltuklarda bel desteği ayarı olmalıydı derim., Almanya 'da Trendline alsanız bu özelliklerin hiç birisi olmazdı
&: 125’liğin fiyatı yine iyi hocam bizim ACT’ler tam uçtu. 2016 Mayıs’da Lansman’da almıştık, şimdiki fiyatlar ile alakası yoktu o zaman.

Kesinlikle hocam, Almanya konfigüratörüne ara ara bakıyorum Trendline’da olan bazı özellikler oradaki Highline’da bile olmadığı olabiliyor. Arka koltukları ileri geri kaydırabilme sırtlık eğimini ayarlama dahi koymuşlar. Passat Trendline ile falan karşılaştırınca çok daha donanım mevcut. s=bigstar

Bel desteğini ben de hep hissediyorum eksikliğini. Önceki Golf Comfortline aracımızda mevcuttu. Bunda da beklerdim ama yok malesef.

Bu arada Trendline donanım ismi, Midline Plus’tan daha üst diye biliyorum ama.

&: 125’liğin fiyatı yine iyi hocam bizim ACT’ler tam uçtu. 2016 Mayıs’da Lansman’da almıştık, şimdiki fiyatlar ile alakası yoktu o zaman.

Kesinlikle hocam, Almanya konfigüratörüne ara ara bakıyorum Trendline’da olan bazı özellikler oradaki Highline’da bile olmadığı olabiliyor. Arka koltukları ileri geri kaydırabilme sırtlık eğimini ayarlama dahi koymuşlar. Passat Trendline ile falan karşılaştırınca çok daha donanım mevcut. s=bigstar

Bel desteğini ben de hep hissediyorum eksikliğini. Önceki Golf Comfortline aracımızda mevcuttu. Bunda da beklerdim ama yok malesef.

Bu arada Trendline donanım ismi, Midline Plus’tan daha üst diye biliyorum ama.
Eskiden sıralama şu şekildeydi; Basicline, Trendline, Midline, Midline Plus, Comfortline, Highline olurdu,

şuan bazı modellerde midline plus en baz donanım bazı modellerde midline plus donanım yok onun yerine trendline baz donanım diye biliyorum

Alper hocamın en büyük üzüntüsüdür halojen far., haklıdır da.,

@yer_ucagi_34 kiminin midline plus 'ı vardır keşke comfortline alabilseydim der., kimisi keşke cam tavan olsaydı der., bu işin sonu yok., ben de keşke alırken kış paketi olsaydı diyorum ne olucak şimdi :D
Hocam bu tamamen satış politikası. Bence highline da dahi olması gereken çok majör özellikler yok.  >:

hondanın büyümesini istemeyen dış güçlerin oyunu bu. inanmayalım desekde iş işten geçmiş. 

bi kere o iddalı 3,5 şehiriçi verisi hikaye çıktı bildiğin sakin sürüşte boş yol 4,5 / 4,8 civarı yakıyor

yalnız otomatikci bay-bayan  anadolu insanı  zf 9 ileri  otomatik dizel civicler gelince affetmez . araç tavanından fay hattı geçiyor 8,2 lik deprem tehlikesi var deseler bile göçük/ çökme/ enkaz altında kalma riskini kabullenir yine alır

hondanın büyümesini istemeyen dış güçlerin oyunu bu. inanmayalım desekde iş işten geçmiş. 

bi kere o iddalı 3,5 şehiriçi verisi hikaye çıktı bildiğin sakin sürüşte boş yol 4,5 / 4,8 civarı yakıyor

yalnız otomatikci bay-bayan  anadolu insanı  zf 9 ileri  otomatik dizel civicler gelince affetmez . araç tavanından fay hattı geçiyor 8,2 lik deprem tehlikesi var deseler bile göçük/ çökme/ enkaz altında kalma riskini kabullenir yine alır
+1903. 8D

Benzini içen modelleri böyle satıyorken ZF9’u düşünemiyorum. Ülkemiz araba zevki konusunda doruk noktalarda maşallah. 

Ülkede Arabaya yay takmaya, Spoiler takma gibi çok faydalı işlerle uğraşılıyor. Bunlara harcanan zamanda daha faydalı şeylerle uğraşsaydık şimdi dünyada iyi yerlere gelmiştik. s=s15

+1903.

Benzini içen modelleri böyle satıyorken ZF9’u düşünemiyorum. Ülkemiz araba zevki konusunda doruk noktalarda maşallah. 
Ülkede Arabaya yay takmaya, Spoiler takma gibi çok faydalı işlerle uğraşılıyor. Bunlara harcanan zamanda daha faydalı şeylerle uğraşsaydık şimdi dünyada iyi yerlere gelmiştik.
hocam yay tuning işlerini en iyi onlar yapıyor alman usa malı olmayan malı maldan saymıyoruz her konuda olduğu gibi bu konudada çok geriyiz bu işler ekonomik refah işi koca şehirde 1 takım orjinal jant bulamamak en güzel örneği [emoji23]

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam yay tuning işlerini en iyi onlar yapıyor alman usa malı olmayan malı maldan saymıyoruz her konuda olduğu gibi bu konudada çok geriyiz bu işler ekonomik refah işi koca şehirde 1 takım orjinal jant bulamamak en güzel örneği
emoji23.png

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8D 8D

Hocam en efsanesi adam arabaya yay takıyor zaten altı her yerde yere değen araba iyice yere yapışıyor. Kasislerden yan yan geçiyor.

Sonra arabadan iniyor diyor yok bu olmadı bunu az daha basalım. 8D

En son hızını alamayıp Air takıyor. &:

Bu kafaya ulaşmak için ne yapıyorlar çok merak ediyorum.

Bu arada siz de İstanbul’daydınız değil mi hocam ?

Geri
Üst Alt