0 Km golf alacağım yardım lütfen

yldzhkn

Yeni Üye
İsim
Hakan
Arkadaşlar Merhabalar forma yeni üye oldum 1 aydır araç arıyorum hoda civic fc5 alacaktım ancak c sütunundaki göçüklerden dolayı golf  7 1.6 tdia comfortline almaya karar verdim. Aracı ötv indiriminden faydalanmak suretiyle alacağım bir kaç bayiden fiyat aldım indirimli fiyatına 83 bin civarı verdiler.

Golf 7 ile ilgili tavsiyerleriniz  araçla ilgili yorumlarınız nedir artıları eksileri v.b

1 hafta sürem var lütfen yardım edin

@yldzhkn aramıza hoşgeldiniz. 

Öncelikle bir kaç sorum olacak. Yıllık ortalama kaç km yol yapacaksınız ? (Dizel / benzinli tavsiyesi için) 

Hangi şehirdesiniz ? 

Araçta olmazsa olmaz dediğiniz özellikler nelerdir ? 

@yldzhkn

Hocam Golf forumunda biraz değişik olacak ama yerinizde olsam bu fiyatlarla 0 KM Golf tercih etmezdim.

Yeni çıkan FC5’lerde göçük problemi olmuyor. Ben de sürekli dikkat ediyorum pek gözüme çarpmıyor. Her yerde bu şekilde söyleniyor.

Özellikle yeni çıkan dizel FC5 çok güzel bir araç. Ama ÖTV indiriminiz varken hazır Mercedes BMW grubundan bir araç daha avantajlı olacaktır diye düşünmekteyim.

@yldzhkn

Hocam Golf forumunda biraz değişik olacak ama yerinizde olsam bu fiyatlarla 0 KM Golf tercih etmezdim.

Yeni çıkan FC5’lerde göçük problemi olmuyor. Ben de sürekli dikkat ediyorum pek gözüme çarpmıyor. Her yerde bu şekilde söyleniyor.

Özellikle yeni çıkan dizel FC5 çok güzel bir araç. Ama ÖTV indiriminiz varken hazır Mercedes BMW grubundan bir araç daha avantajlı olacaktır diye düşünmekteyim.
Honda FC5 'ler bu saaten sonra alınmaz hocam insanları çok mağdur ettiler bu gidişle daha da edecekler gibi gözüküyor., yeni araçlarda göçük yaşanmasının önüne geçme adına aldıkları önlem bile 2. sınıf sanayi de bile uygulanmayacak çağ dışı bir yöntem., bu şartlarda FC5 almak bile bile lades olmaktır.,

ÖTV indiriminden faydalanılacaksa Passat, BMW F30 318İ veya Mercedes C180 değerlendirilebilir., ötv 'den yararlanıp araç alınacaksa almışken D segmenti bir araç almak en mantıklısı., ancak bunun için ekstra bütçe ayırmak gerek 2 sene önce ötv indirimiyle neler alınırdı neler ahh ahh

Arkadaşlar Merhabalar forma yeni üye oldum 1 aydır araç arıyorum hoda civic fc5 alacaktım ancak c sütunundaki göçüklerden dolayı golf  7 1.6 tdia comfortline almaya karar verdim. Aracı ötv indiriminden faydalanmak suretiyle alacağım bir kaç bayiden fiyat aldım indirimli fiyatına 83 bin civarı verdiler.

Golf 7 ile ilgili tavsiyerleriniz  araçla ilgili yorumlarınız nedir artıları eksileri v.b

1 hafta sürem var lütfen yardım edin
öncelikle aramıza Hoşgeldiniz Hocam. Tüm sorularınızın cevabı Forumumuzda her konu başlığı altında mevcut. Bütcenizi Zorlayabilirseniz Highline araç almanızı tavsiye ederim.

Golf Sınıfında çok başarılı bir araç özellikle 2. el piyasası ve konforlu ekonomik bir araçolması ülkemizde ki en büyük artıları. Hakkınızda hayırlısı olsun . iyi forumlar dilerim.

Hoşgeldiniz hocam. Golf özellikle son yıllarda piyasası bakımından çok iyi yerlere geldi. Oralara gelmesinin sebebide kendi segmentindeki en performanslı, konforlu ve güvenli araç olmasıdır. Eğer donanıma çok önem vermiyorsanız Comfortline araç size fazlasıyla yetecektir. Highline ile arasındaki bence en büyük eksiklik katlanır ayna olmaması. Onuda opsiyon olarak alabilirsiniz. Onun dışında uzun yıllar sizi rahat rahat memnun edecektir. @Ender abimin de dediği gibi biraz daha zorlayıp Highline alırsanızda işin bonusu olmuş olur. Golf'ün her paketi fazlasıyla tatminkar.

Hoşgeldiniz hocam. Golf özellikle son yıllarda piyasası bakımından çok iyi yerlere geldi. Oralara gelmesinin sebebide kendi segmentindeki en performanslı, konforlu ve güvenli araç olmasıdır. Eğer donanıma çok önem vermiyorsanız Comfortline araç size fazlasıyla yetecektir. Highline ile arasındaki bence en büyük eksiklik katlanır ayna olmaması. Onuda opsiyon olarak alabilirsiniz. Onun dışında uzun yıllar sizi rahat rahat memnun edecektir. @Ender abimin de dediği gibi biraz daha zorlayıp Highline alırsanızda işin bonusu olmuş olur. Golf'ün her paketi fazlasıyla tatminkar.
Değerli hocam, LED'leri nasıl böyle tek kalemde silip atarsınız ? &:

@yer_ucagi_34 7.5 kasalarda J ledler dışında gelen standart farların aydınlatma olarak bir farkı yok. Sadece görünüşe oldukça etkisi var. O yüzden bence donanım olarak bir eksiklik yaşatmaz. Bütçe el veriyorsa tabiki standart opsiyonlu hayalet ekranı ve ek opsiyonlu çift j’li bir highline tadından yenmez  :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yldzhkn

Hocam honda bircok insani magdur etti. C sutunundaki gocukler kullanici hatasi denildi. Serviste gocuk duzelttirenlerden ucret talebinde bulundular. Honda guzel bi arac olsabile su saatten sonra aklindan gececek en son marka olur

Halojen farlı Golf almayınız.
Alper hocamın en büyük üzüntüsüdür halojen far., haklıdır da.,

@yer_ucagi_34 kiminin midline plus 'ı vardır keşke comfortline alabilseydim der., kimisi keşke cam tavan olsaydı der., bu işin sonu yok., ben de keşke alırken kış paketi olsaydı diyorum ne olucak şimdi :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt