GOLF 7 AYNA KAYAN SİNYAL

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Arkadaşlar herkese hayırlı günler kazasız belasız günler youtubede gezerken şöyle bi video gözüme çarptı  arkadaşa yazdım birazdan bilgi vericek hayırlı olsun şimdiden :)  kesinlikle taktırılması gereken bişey :)  fiyat alır almaz sizlerle paylaşacam 

Ayna kayan sinyal ve ayrıca beyaz LED mevcut gayet iyi görünüyor 

EDİT : FİYATINI SORDUM 189 TL Dedi Gayet iyi bi fiyat toplu alırsak belki indirim olabilir gibime geliyor 

Yanlız yerleri samsunda olduğu için montajı bilen birine yaptırmak gerekiyor :)

kayan.jpg

Arayıp Görüştüm Şuanda Montaj İçin İSTANBUL/FATİH Bi Yere Yönlendirdi 

montaj.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
gayet şık durmuş hocam.  fiyat biraz daha makul olabilirdi diye düşünüyorum.

Bence yaptıracak arkadaşlar yaptırabilir bende yaptırmaya karar verdim :)

Videoda ki ürünün satışta ki ürün olduğunu sanmıyorum.Aşağıda ki ürün olabilir,almanya da daha kaliteli ürünler var ancak 189 euro fiyatı var.

Aliexpress

Bende yaptırabilirim. Acaba montajını kendimiz yapabilirmiyiz?

Montajını açıkcası bi yere yönlendirdiler kendimiz yaparsak garanti dışı kalırsa geri iade almıyorlarmış 

yaptırıp memnun kalan varsa ben de yaptırmak istiyorum 

@berkozturk @by_golf @yusufacs @byakif 

Montaj için söylenen yer bu ürünü 150 TL’ye satıyor. Videodaki ürün montaj için söylenen yerin yaptığı bir uygulama. Farklı bir ürün değil yani. 189 euro veya dolar olduğu söylenen ürün ise sadece Golf 7’ye özel yapılmış daha orjinal bir ürün. Bu 150 TL’ye satılan ürün ise çoğu araca uyumlu olan kayan led aparatı. 10-15 cm ve daha uzun sinyaller için uygulanabiliyor. Montaj ilk kez yapacak birisi için kötü bir deneyim yaşatabilir, ustasına yaptırmakta fayda var.

Açıkcası bende tavsiye ettiği yerde yaptırmak istiyorum zaten video çeken yerle yapan yer aynı kişi :)

Aslında güzel duruyor, fiyatı da fena değil ama sinyal dışında normalde beyaz led mi yanıyor sürekli? O şekilde pek hoş olmayabilir, rahatsız edebilir.

Aslında güzel duruyor, fiyatı da fena değil ama sinyal dışında normalde beyaz led mi yanıyor sürekli? O şekilde pek hoş olmayabilir, rahatsız edebilir.
Onuda kodlamaya kapatabiliriz diye düşünüyorum açıkcası 

Geri
Üst Alt