Çift U Led Tek U led farkı

Merhaba ben Volkan öncelikle memnun oldum. Alibaba 'dan çift u bi xenon ön ve led arka takım getirttim, montajını bir vw ustasına yaptırdım(elektroniğinden anlamam dedi soket bağlantılarını ve montajını yaptı).

Gündüz farı modunda %100, park modunda %80 gibi bir değerle u lar çok güzel çalışıyor, kısa far ve uzunda bi xenon farlar da çok iyi çalışıyor. Fakat kısaları açınca u lar sönüyor

Aldığım ön takım bu linkteki

http://coowei.en.alibaba.com/product/60260010303-801368637/High_Power_Plastic_GTI_Style_MK7_Headlight_Lamps_For_Volkswagen_VW_Golf_7_VII_MK7.html

@Orhan Hoca @Umut

Orhan hocam 80 i tahmini olarak söyledim yapmış da olabilir arkadaş emin olamadım. Menüden kontrol ettim gündüz farını kapatıp açınca 0 dayken u ların kapanıp açılmasını sağlıyor. Kısalardayken denedim fark etmedi.

ce725a58176f9c1a615d3d778ac1886a.jpg

cca4f811d5e2db77f668e26e947172a6.jpg

94846d46ce3e1924a150fffd21d59a80.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şunu kastediyorum orhan hocam

2468168bde7dee422f4d01e16930839c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Orhan Hoca dedi:
Umut hocam woolky nickli hocam özelden bana sorar;

alibabadan çift u led far seti aldım gündüz ve park modundayken çift u lar yanıyor fakat kısa far moduna geçince u lar sönüyor. Gündüz farlarının kısa far açıkken de yanmasını sağlanabiliyor mu?

cevabımda bunun için vag kodlaması olmadığını söyledim. arkadaşı bir kodlama yapmış ama onun ne olduğunu sordum özelden. cevap bekliyorum. belki burada verir cevabı.

bu konuda sizin genel bir bilginiz var mı? montaj esnasında mı açılmalıydı burada yanlış giden bir husus mu var? acaba aldığı çift u ledli farın özelliği mi böyledir?

@woolky

@Umut
@woolky Hoşgeldiniz

Gündüz

Parklar

Kısalar

Taze taze az önce çektim... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orhan Hoca dedi:
anladım hocam. yanması lazım normalde. bilemedim neden yanmıyor.  s=bilmem

kabloyu yaktırdınız bana.  8| 8D

benim araç highline genelde auto konumunda kullandığım için park konumunu ben bilmiyorum.

bir bakim park konumunda benim u led yanacak mı?

@woolky
Kablomu yandı Abi

@Umut Hoşbulduk Umut bey, sizin fotolardan sonra dikkat ettim benim iç u larda ortadaki detay da yokmuş :(

Kısalarla beraber çift u nun yanmasını sağlayabilirsem içime su serpilecek, golf 7 led lerinden anlayan bir oto elektronikçi derdime deva olabilir ama onu da nerden bulucam bilmiyorum

Orhan Hoca dedi:
anladım hocam. yanması lazım normalde. bilemedim neden yanmıyor.  s=bilmem

kabloyu yaktırdınız bana.  8| 8D

benim araç highline genelde auto konumunda kullandığım için park konumunu ben bilmiyorum.

bir bakim park konumunda benim u led yanacak mı?

@woolky
Kablomu yandı Abi
Hay Allah iyiliğini versin. Vag kablom değil eren beyin kablolarım yandı.  s=kop

volkan hocamın sorunu büyük umut hocanın paylaşımından anlamış olduk. kısalarda u ledler yanıyor.

Orhan Hoca dedi:
Kısalarla beraber çift u nun yanmasını sağlayabilirsem içime su serpilecek, golf 7 led lerinden anlayan bir oto elektronikçi derdime deva olabilir ama onu da nerden bulucam bilmiyorum
meşhur Apo ustamız var hocam. araştırıp bulup ona gitmelisin.

https://tr.foursquare.com/v/vural-car--audio/50910b8ee4b0d4948287cb5b?#tasteId=543b2603498e6b6f86381991
Usta bana yakın çıktı çok teşekkür ederim yarın kesin uğrayacağım

Herkese çok teşekkür ederim, yarın ustama uğrayıp selamlarınızı ileteceğim sorunu da çözüp yazacağım inşallah. Saygılar, sevgiler

Geri
Üst Alt