Kaputta çizik

Geçmiş olsun. Kendini bilmezler tarafından yapılan haksızlık diye nitelendiriyorum.

Geçmiş olsun üzdü. :angry: Allah'a havale hocam  bir gün bir yerlerden çıkar bir şekilde. illaki.

Geçmiş olsun. Kim yaptıysa yanına kalmaz hakkınızı elbette alırsınız. Ne emeklerle alınıyor ama gelin görünki içi fesat dolu insanlar malesef çevremizde oluyor. Boyatmanızı tavsiye etmem. Çizik olan yeri rötuşla kapatabilirsiniz. İşçiliği çok iyi olan yerler mevcut. Bunun için butik profesyonel bir yer bulup ince işçilik ve polisajla en az görünür hale getirilir. Yaptırmadan önce yerinde inceleyin daha önce yaptığı işlemleri biraz araştırın. Allah daha büyüğünden korusun. 

Keyifli forumlar.

Geçmiş olsun ruh hastası birinin işi.Adanadetaling mahmut hoca bir fikir verebilir.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten çok üzücü borçla, dertle, alın terimizle aldığımız araçlar böyle şerefsizler tarafından zarara uğruyor ya çıldırıyorum. Hayır bunu yapınca eline ne geçiyor bu haysiyetsiz insanların anlamıyorum. Geçmiş olsun, umarım içinize sinen bir çözüm bulabilirisiniz.

Çok geçmiş olsun.

Bi benzeri de benim sürücü kapısına yapıldı otoparkta hemde.

Öyle duruyor benimkide cevaplara göre bende bi yol çizerim artık.

Geçmiş olsun, belki çizik her yerde derin değildir.

Çizik kısmını su ile ıslatınca çizik gözükmüyor fakat kuruyunca çizik tekrar gözüküyorsa sadece clear coat kısmında çizik oluşmuştur.  Boya kullanmanıza gerek olmayabilir.

Geçmiş oşsun,

Benimde şöför kapısının kapı koluna yakın bölgesine aile terbiyesi almamış çocuk veya yetişkin birisi bozuk para ile bir güzel imza atmıştı. [emoji26] Allahtan çok derin değil, sadece aracı wax'ladığım zaman parlayınca belli oluyor.

Başlarda can sıkıcı ama sonra mecbur alışıyor insan [emoji20]

Sent from my SM-G960U1 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Bu durum niye ülkemizde çok yaygın ? Neden insanlar böyle bir yola başvuruyorlar ?

Ben mi çok karamsarım, yoksa insanımız gerçekten eğitilebilir mi bilemiyorum, ancak bir sıkıntı olduğu aşikar.

Geçmiş olsun hocam, benim aracın kaputunda resim yapmış sanki şeref i olmayan biri yada birileri...

Ne yapmamı veya kime götürmemi önerirsiniz istanbul avrupa yakasında

20180609_194739.jpg

20180609_194726.jpg

Geri
Üst Alt