Tutku kaldığı yerden😀

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Forumda bu bölümün başlığına uygun bir giriş yapmak istedim.Golf tam bir Tutku oldu açıkcası bende.2016 mayıs ayında sıfır golf alarak tanıdığım bu forumda 4.araç konum.Bunlardan 3ü golf bir diğeri ise yine Vw grubuna ait seat leon fr aracımdı.Şuan kullandığım aracımı 9 mayıs Çarşamba günü aldım.2014 model 34800 km de kazasız boyasız ilk sahibinden kapalı garaj aracı bir araç bulmak kısmet oldu.Renk tercihim kurşun veya pasific olsa da temiz araç denk gelince bu tercihi bir başka bahara bıraktım.

-Dsg

-Cam tavan 

-ergo active koltuk opsiyonlarına sahip.

aldıktan sonra

-iç temizlik,

-boyaya kil ve cila uygulaması,

-ön kaputta sıfır alınırken yapılmış kaput filmini çok sararmış olmasından dolayı sökümü 

-3.5 cm alçaltma işlemi ve spacerlar 

-R ayna kapakları,gündüz farları,geri vites led uygulaması 

-gizli özelliklerin açılması

duruma göre durban jant takabilirim.

Mdz4zk.jpg

QVkGkv.jpg

qGgngB.jpg

gONRNZ.jpg

76OZOP.jpg

76OpmP.jpg

Bu da ilk gün alırken ki halimiz 

gONDlZ.jpg

20ACCA56-5057-41F8-8E61-20AA43A3AF0C.jpeg

@driver_can Hocam hayırlı olsun. Aracın maşallahı var. Kazasız belasız kullanmak nasip olsun. R ayna kapakları yakışmış nereden temin ettiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yurt dışı alışveriş sitesinden almıştım.Aliexpress orjinal Vw kutusunda falan geldi Sanırım Çin fabrika da yapılan ürünlerden bu da.

@driver_can Bende siyah parlak folyo ile kaplattım fakat aynaya uygulanan folyonun ömrü kısa oluyor. Böyle bir uygulama düşündüm ama Ender elektronikte çift r ayna kapağı 750 TL gereksiz pahalı geldi. Teşekkürler yurt dışı siteleri bir araştırayım.

@driver_can Bende siyah parlak folyo ile kaplattım fakat aynaya uygulanan folyonun ömrü kısa oluyor. Böyle bir uygulama düşündüm ama Ender elektronikte çift r ayna kapağı 750 TL gereksiz pahalı geldi. Teşekkürler yurt dışı siteleri bir araştırayım.
Folyo çok sağlıklı olmuyor birde ek parçayla 2 parçadan yapıyorlar.Ya boyatın bence yada böyle bişey tercih edebilirsiniz.Ben Bi ara satıyordum bunları forumdan leon varken sonra golf alınca bundan kullanma kararı aldım.

@driver_can evet pek sağlıklı değil yeni ayna kapağı düşünüyorum hocam bilgiler için sağolun.

@driver_can can hayırlı olsun, güle güle kullan...

Elimde fazladan bir set 4 parça spoiler bir tane de astarlı vaziyette spor spoiler var. düşünürsen onları vereyim sana.

Hayırlı Olsun inşallah Can Aracın Maşallahı var. Kazasız belasız güzel günlerde Kullanman dileğiyle. Yavaştan Modifiye işlerine başlarsın artık 

@driver_can  :'(

Hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin ins

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hayırlı olsun hocam

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@driver_can can hayırlı olsun, güle güle kullan...

Elimde fazladan bir set 4 parça spoiler bir tane de astarlı vaziyette spor spoiler var. düşünürsen onları vereyim sana.

Hayırlı Olsun inşallah Can Aracın Maşallahı var. Kazasız belasız güzel günlerde Kullanman dileğiyle. Yavaştan Modifiye işlerine başlarsın artık 

@driver_can  :'(

R ayna kapakları ciddi ciddi hoşuma gitmeye başladı
Hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkür ederim herkese.Elimden geldiğince kişisel zevklerim doğrultusunda birşeyler ekleyip detayına(temizliğine,cilasına)dikkat ediyorum.Alır almaz Demir tozu temizliği soft kille kil temizliği,multicleanser ile silip Sonax premium carnabau ile wax yaptım.Egsoz kafalarını değiştirmeyi düşünüyorum 80-90lık kafalar ile çok fazla oynamam daha fazla Sanırım.Spoiler içinde sadece yan flap kanatları takmayı düşünüyorum boya işini düzgün yapan usta yok sonra ayar ediyorlar beni.

Geri
Üst Alt