Golf 7 koltuk fiyati

İsim
Meriç Mavisu
Merhaba, araciminda alcantra-kumas gri renkli koltuklar mevcut internette cok aradim ama bulamadim orjinali ile ayni yansanayide olur koltuk almak istiyorum fiyati ne kadardir biraz takintiliyim bu konularda koltukta delik var 1cm buyuklugunde yaptirsam kumas yamulacak cunku tam baldir desteginde delik ben ona baktikc uyuz olucam dedim ki koltuk fiyatlari ne kadar acaba ?  Hatta alabiliyorsam sadece koltugun alt kismini alabiliyormuyum ?

Merhaba, araciminda alcantra-kumas gri renkli koltuklar mevcut internette cok aradim ama bulamadim orjinali ile ayni yansanayide olur koltuk almak istiyorum fiyati ne kadardir biraz takintiliyim bu konularda koltukta delik var 1cm buyuklugunde yaptirsam kumas yamulacak cunku tam baldir desteginde delik ben ona baktikc uyuz olucam dedim ki koltuk fiyatlari ne kadar acaba ?  Hatta alabiliyorsam sadece koltugun alt kismini alabiliyormuyum ?
delik alcantara (nubuk/süet) olan bölge de mi yoksa kumaş yüzeyde mi.?

@Meriç Mavisu Hocam İstanbuldaysan tanıdığım çok iyi bi döşemeci var senin koltuğu o halleder.bi delik için koltuk değiştirip o kadar para verme bence.

@Meriç Mavisu Çıkma parça da olabilir dersen, İzmir Ünallar’ı bir ara istersen. 0-232-4615214 

Küçük bir delik için Koltuk yakmayın derim Hocam.  :)

illa da değişmekse niyetiniz çıkmacılarda koltuk bulma şansınız yüksek.

@ÖzDi image.png

Resimi internetten buldum delik tam olarak alcantra ile kumaş parçanın birleştiği yerde baldır desteğinin orada tam üst taraftan düz bir dikiş geliyor ya adam onu alcantranın içine sıkıştıp dikecek sonra koltuk eğri olacak ve ben hep ona bakıcam :D  delik kumaşta yani

Hocam delik olan parçayı değiştirir muhtemelen.istanbulda mısın?

@ÖzDi İzmir, ama ismini verirsen istanbula gidiyorum arada sırada uğrarım gitmişken

kendisiyle görüşüp iletişim bilgilerini burdan veya özelden yazarım olur mu?

Geri
Üst Alt