pasta cila ve detaylı temizlik

İsim
İbrahim Başkurt
Herkese hayırlı geceler öncelıkle ALLAH tutacagınız orucları sımdıden kabul eylesın konuya gelıcek olursam yaz geldı halıyle araca ıc dıs detaylı bır temızleme yaptırmak ustunede pasta cıla attırmak ıstıyorum marmara parkta Carwax subesıyle gorustum 600 kusur bır fıyat cıkardı motor temızlıgı ıle detaylı jant temızlıgı felan gıbı seylerı ekleyıp soyledı fıyatı forumla anlasmalı olan yerler var mı daha uyguna yapıcak felan veya ıstanbul avrupa yakasında bıldıgınız guvendıgınız temız ıscılık cıkarıcak bır yerler varsa yardımcı olursanız cok sevınırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı geceler. Amin cümlemizin inşallah.

Pasta cila attırmak derken kastettiğiniz nedir?Amacınız sadece hareleri ve kılcal çizikleri gidermek mi yoksa hem kılcal çizikleri giderip hemde boya üzerine koruma sağlamak mı? Ve yine bu koruma işleminin de birçok çeşidi hatta hileleri mevcut. Detay kavramı çok geniş bir kavram. Güvenilir ve profesyonel bir yer bulmanız önemli.@AdanaDetailing Mahmut hocam daha detaylı bilgi verecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Emergency Hocamında dediği gibi güvenilir ve profesyonel yerlerden hizmet alabilirsiniz ve @AdanaDetailing Mahmut hocamız da öneride bulunabilir. Ben ona en son danıştığımda Anadolu Yakası olarak Ümraniye Tokyo Garage'yi önermişti. Fırsat bulupta gidemedim henüz fakat arayıp bilgi almıştım. Detailing konusunda günümüzde herkes ben detailingciyim diyor fakat işinin ehli olan çok az yer var. Seçerken dikkat etmek lazım. 

Herkese hayırlı geceler öncelıkle ALLAH tutacagınız orucları sımdıden kabul eylesın konuya gelıcek olursam yaz geldı halıyle araca ıc dıs detaylı bır temızleme yaptırmak ustunede pasta cıla attırmak ıstıyorum marmara parkta Carwax subesıyle gorustum 600 kusur bır fıyat cıkardı motor temızlıgı ıle detaylı jant temızlıgı felan gıbı seylerı ekleyıp soyledı fıyatı forumla anlasmalı olan yerler var mı daha uyguna yapıcak felan veya ıstanbul avrupa yakasında bıldıgınız guvendıgınız temız ıscılık cıkarıcak bır yerler varsa yardımcı olursanız cok sevınırım.
Merhaba hocam. Ben de Güngören de oturuyorum. Marmara Forum yakın ama karşıda Tokyo garage'den gün aldım. 1 ay sonrasına gün verdi
28 Mayıs günü teslim edeceğim aracı. Size de burayı öneririm.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Merhaba hocam. Ben de Güngören de oturuyorum. Marmara Forum yakın ama karşıda Tokyo garage'den gün aldım. 1 ay sonrasına gün verdi
28 Mayıs günü teslim edeceğim aracı. Size de burayı öneririm.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Bmw satıldımı yusuf hocam.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@yer_ucagi_34 hocam bi ara benim aracı götürelim. Senin aracında  ihtiyacı varsa beraber yakışıklı yapalım canavarları  :('

Adam işini biliyor @AdanaDetailing yüklediği Her fotoğrafa defalarca bakıyorum hatta birgün bende böyle güzel yapabilirmiyim diye düşünüyorum malzemeler hazır ama çok zor ve zahmetli iş başlamaya cesaret edemiyorum 

Geri
Üst Alt