Scirocco alınır mı ?

Rust

Katılımcı Üye

İsim
Erdin
Araç
golf 7
Arkadaşlar kardeşim scirocco'yu çok beğeniyor. 2015 model 23 bin de temiz bir araç var.

Malumunuz üretimden kalktı. Bizim satamayız elimizde kalır kaygısından çok, parça desteği konusunda kaygılarımız var. 

Siz ne düşünüyorsunuz genel olarak bu araç hakkında , almak mantıklı mı ? uzak mı durulmalı ? 

Arkadaşlar kardeşim scirocco'yu çok beğeniyor. 2015 model 23 bin de temiz bir araç var.

Malumunuz üretimden kalktı. Bizim satamayız elimizde kalır kaygısından çok, parça desteği konusunda kaygılarımız var. 

Siz ne düşünüyorsunuz genel olarak bu araç hakkında , almak mantıklı mı ? uzak mı durulmalı ? 
Temiz olanı altın olacak bir araç hocam. Her dönem alıcı bulur. 

Parça sıkıntısı yaşayacağınızı sanmıyorum fakat scirocconun modası geçti gibi...tabiki zevk meselesi yinede

Temiz alıp temiz kullanacak olduktan sonra kesinlikle alınır bence. Bir zamanların efsanesi Honda S2000'in piyasası halen dipdiri. Şuanda elinde temiz s2000 olan kolay kolay satmıyor. Scirocco'da bundan 5-6 yıl sonra aynı hale gelecek. Belki bir s2000 kadar havalı bir araç değil ama nadir olarak kalacağı için değere de binecektir. Yedek parça konusunda ise henüz yeni piyasadan kalktığı için parça sorunu yine uzun süre olmayacaktır diye düşünüyorum.

Konuyu hortlatalım. :)  Şu arabayı binmeden yaşlanmak istemiyorum 3 tane golfüm oldu değişiklik arıyor insan. Yalnız çocuk arabası falan sığarmı acaba. Baston puset tabiki:) Varmıdır evli kullanıcı arkadaşlar

Evli değilim ama bagaj olarak gözlemlediğim kadarıyla yükleme eşiği yüksek araba indirip bindirmek zor olabilir arka koltuklar rahat ama küçük çocuk için yeterlidir tek kapı araba inme binmeyide kendinize zor görmüyorsanız bencede binin iki sene önce 2013 160 dsg cam tavan bixenon cilalı interlagoslu içi kahverengi

16 bin km’de tamamen fabrikasyon bir aracım olmuştu böyle bişey bulursanız affetmeyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Gökhan Bilgin Teşekkürler hocam. Yeni motor düşünüyorum garantili olsun sağlam olsun. 2. eli nasıl olmadı yapamadık diyelim satışa koyacağım çünkü

[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] Teşekkürler hocam. Yeni motor düşünüyorum garantili olsun sağlam olsun. 2. eli nasıl olmadı yapamadık diyelim satışa koyacağım çünkü
Gayet iyi kolay satılır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Temiz ve oynanmamışı bulunursa düşünmeden alınır. Dünyaya bir daha gelebilen yok,heves varsa neden olmasın?

@afacancem  2016 var hocam 26 binde dsg sportline  cam tavan  orjinal oynanmamış ona bakıyorum. Nasip diyelim çokda elim gitmiyor ama duygular ağır basıyor . Teşekkürler

@afacancem  2016 var hocam 26 binde dsg sportline  cam tavan  orjinal oynanmamış ona bakıyorum. Nasip diyelim çokda elim gitmiyor ama duygular ağır basıyor . Teşekkürler
Benim en kötü gördüğüm cam tavanın açılmıyor olması. Büyük eksiklik. Onun Harici çok güzel araba bence.

Geri
Üst Alt