Ayna kapağı montajı ve folyo uygulamaları

Dostum nerede boyattın, ne kadara mâl oldu.  Resim alabilir miyiz [emoji3]Birde işlem ne kadar sürüyor
Resim eklerim tabiki 1 gün ogleden sonra biraktim arabayi ertesi gün aksam üstü geri aldim. Fiyat biraz degisik oldu yapan yer tanidikti sadece kullanilan malzemenin parasini verdim :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resim eklerim tabiki 1 gün ogleden sonra biraktim arabayi ertesi gün aksam üstü geri aldim. Fiyat biraz degisik oldu yapan yer tanidikti sadece kullanilan malzemenin parasini verdim :)

O kadar sürüyor mu ya :) Yaza bırakalım o zaman onu da 

O kadar sürüyor mu ya [emoji4] Yaza bırakalım o zaman onu da 
Fırın boya yapıldı sağlam olmasi açısından aslında aracın kullanımına bi engeli yok ama ben o sekilde binmek istemedigimden bıraktım

Fırın boya yapıldı sağlam olmasi açısından aslında aracın kullanımına bi engeli yok ama ben o sekilde binmek istemedigimden bıraktım

Anladım, kapaklar olmadan yağmura maruz kalsa sıkıntı çıkar mı acaba, focus 2 hafta öyle gezmişti bişey olmamıştı ama emin olamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anladım, kapaklar olmadan yağmura maruz kalsa sıkıntı çıkar mı acaba, focus 2 hafta öyle gezmişti bişey olmamıştı ama emin olamadım
Dostum bence riske atmaya gerek yok ya aynalari verince bos kalan yeri sefaf poset vs kaplayacaksin yada havalarin isinmasini bekleyeceksin :)

Değerli Hocam;

Genellikle kapağı sökerek boyatma veya piano black folyo bulabilirseniz kaplama yapma seçenekleri var.
Hocam görüntü çok hoş olmuş hele beyaza süper yakismis. Bence golf bu şekilde satilmaliydi yan direkler piano black aynalarda piano olsa çok estetik durur. İlk fırsatta bende yapcam. Piano kaplamayi nerden buluruz yardımcı olacak arkadaş varmı.

@Caner

görseller yetersiz ama güzel olabilir 

@Caner hocam bana pek güvenilir değil gibi geldi, kullanıcı yorumlarına bakmak lazım.

Bence o ilandaki parlak krom satıcının diğer ürünleri hep o şekilde 

2 ay önce ayna kapaklarını boyattım bugüne kısmet oldu resim cekmem piano black boyattım aracımın tavanıda kaplama olduğu için harika bir görüntü olduğu kanaitindeyim camlarda flimli olduğu için beyaz araca yakışıyor. komple cam çıta çevirmelierini soracak olan değerli hocalarıma internetten aldım malum sitenin ürün kodu 265525794 sadece arka kelebek cam ile arka kapının alt cam çıtası arasında yarım santim boşluk kalıyor diğer yerler birebir oturuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 2297

Ekli dosyayı görüntüle 2298

Ekli dosyayı görüntüle 2299

@mehmet_07 hocam kapaklar ve komple cam çıta çok güzel olmuş. imkanınız varsa bi de madrid jant taktırın derim, bu haliyle çok yakışır :)

Serviste ayna kapaklarını piano black boyattırdım enfes.kaplama yaptırmıştım boya gibi güzel olmamıştı,zamanla bozulmalar oldu,kışın buz temizliği yaparken küçük bir parça kopmuştu,folyo s=kızgın

Geri
Üst Alt