Ayna kapağı montajı ve folyo uygulamaları

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Black Silver Brushed veya Brushed aluminium black ayna kapağıyla karşılaştığımda sizlerle paylaşmak istedim...

RYD5j1.jpg

mPo90R.jpg

zAMzNY.jpg

Bu da kaplama folyosu

VVDj2y.jpg

Mat Krom

R yan ayna kapakları : 179 Euro

http://www.kunzmann.de/shop/de/exterieur-volkswagen-vw-golf-7-spiegelkappen-aluminium-design-R.htm

1yEA5j.jpg

EYD1kZ.jpg

AmzlWL.jpg

g561E5.jpg

Piano Black

62NzA0.jpg

kk6PNq.jpg

DMDvno.jpg

BMzBlM.jpg

VVDJ4v.jpg

rQ1bP3.jpg

Ayna kapağını değiştirmeye cesareti olmayanlara folyo kaplama.

Brushed aluminium steel

JYDjEW.jpg

Brushed aluminium silver

PqDjY6.jpg

Brushed aluminium dark grey

GYDjEV.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
62NzA0.jpg

bu şekilde parlak piano black "kapak" bulabiliyor miyiz yurtiçinde?

snoppy dedi:
62NzA0.jpg

bu şekilde parlak piano black "kapak" bulabiliyor miyiz yurtiçinde?
Değerli Hocam;

Genellikle kapağı sökerek boyatma veya piano black folyo bulabilirseniz kaplama yapma seçenekleri var.

@silvershadow Murat hocam Almanyaya seyahat etme durumum var, bizzat orda mat krom r yan ayna kapaklarından temin edip ülkeye getirmek istesem gümrükte havaalanında bana bir sıkıntı çıkarırlar mı? getirsem burada serviste taktırma şansım olabilir mi?

cradlemelih dedi:
@silvershadow Murat hocam Almanyaya seyahat etme durumum var, bizzat orda mat krom r yan ayna kapaklarından temin edip ülkeye getirmek istesem gümrükte havaalanında bana bir sıkıntı çıkarırlar mı? getirsem burada serviste taktırma şansım olabilir mi?
Hocam kapaktan daha önemli şeyler bulabilirsiniz bence. Kimse kapağa birşey demez. ;)

cradlemelih dedi:
Değerli Hocam,

Fazla miktarda getirmedikçe  sorun olamayacaktır.  Ancak ola ki gümrük kontrolünde sorun yaşamamak için

Almanyadan aldığınız ayna kapaklarını orijinal ambalajından çıkartın ve üzerindeki folyoları söküp  valiz koyun. Ve sorarlarsa ikinci el deyin.

Takmak için servise gerek yok videosu var Son derece kolaylıkla yapılan bir işlem. Ama elimden gelmez derseniz özel servislerden faydalanabilirsiniz.

R ayna kapağı rengi folyoyu buldum ve bagaja attım. Çok iyi oldu bu video elinize sağlık Murat Hocam. İnşallah tırnakları kırmadan takabilirim.

Negatiwe dedi:
R ayna kapağı rengi folyoyu buldum ve bagaja attım. Çok iyi oldu bu video elinize sağlık Murat Hocam. İnşallah tırnakları kırmadan takabilirim.
Değerli Serdar Üstadım;

Esneme payı oldukça fazla olan uzun uçlu tırnaklardı dikkat ettiğim kadarıyla.

Bana kalırsa uzun düz tornavida ile daha temiz bir işçilik sağlanabilir.

Geri
Üst Alt