d2s xenon için balast önerisi

Blackjoke

Üye
İsim
Çağrı
Arkadaşlar aracıma replika çift u led bi xenon özellikli far satın aldım. Aydınlatma için seçimimi d2s den yana kullanacağım fakat can bus özellikli balast gerekiyor. Philips marka 4300 k ampul aldım ama balast konusunda yardımınıza ihtiyacım var cevaplar için teşekkürler. 

Farı aldın mı abi?Kesin d2s uyumlumuymuş?
Evet doğancım aldım .Uyumluymuş. Ben de sen h7 tam oturmuyor dediğin için özellikle sordum ikisi de oluyor dedi ilginç geldi ama göreceğiz :D  olmadı sanayiye gider denetiriz beraber :D

Yok mu acaba kullanan ya da tavsiyesi olan?

Yok mu acaba kullanan ya da tavsiyesi olan?
Abi benim farlarda markasını bilmediğim bir balast takılıydı. Sıkıntı yaşamadım sadece arada bir sağ far yanmıyor diye  uyarı veriyordu yandığı halde. Monza Ceramic diye bi balast taktım sorun yok yazdan bu zamana kadar. Sağ farda monza solda markasını bilmediğim balast takılı şuan. 

Abi benim farlarda markasını bilmediğim bir balast takılıydı. Sıkıntı yaşamadım sadece arada bir sağ far yanmıyor diye  uyarı veriyordu yandığı halde. Monza Ceramic diye bi balast taktım sorun yok yazdan bu zamana kadar. Sağ farda monza solda markasını bilmediğim balast takılı şuan. 
eren cumartesi tartışalım bu konuyu. İlginç bir şekilde tek balast bulamıyorum :D

Bir ara canbus özellikli balastlar vardı hala varmı bilmiyorum ama onlardan takın derim farklı bir marka takılırsa zarar verebilir sisteme 

Geri
Üst Alt