Multimedia Navigasyon Bluetooth ekran tavsiyesi

Bjkömer

Yeni Üye
İsim
Ömer
Aracım 2015 gold comfort paket ekran görüntüsü küçük discoveryi pro almak istedim ama fiyatlar çok yüksek ekranında birçok özelik ve kaliteli bir cihaz olarak ne önerirsiniz necvox öneren var ne bileyim navimex öneren var en azından bunlarda navigasyon özelliği ve Bluetooth var ama radyo frekansı sıkıntılı diyorlar bazen de bunlar için orjinalini bozma diyorum..bana kullanıpta memnun kaldığınız bir cihazı önerecek arkadaşa ihtiyacım var ....

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hocam merhabalar. Bahsettiğiniz ürünü bilmiyorum ama çinden 6.5 inç cihaz tavsiye edebilirim. Bluetooth, mirrorlink, car play destekleyen bi cihaz işinizi görecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Montajı çok basit hocam youtube da videosu var. Hatta forumda bununla ilgili konular da var. Biraz araştırıp bulabilirsiniz.

[mention=4889]Bjkömer[/mention] Evet bu Hocam 
Hocam ben de özelden yazmıştım ama görmediniz galiba

Yeni konu acmadan burdan devam edeyim.Cihaz ariyorum,uc kriterim var birincisi kamera baglanacak,ikincisi google play kullanilabilecek ve sonuncusu hareket halinde bile olsa video izleyebilecegim.2500 tl  altinda ne onerirsiniz acaba?Navimexin yeni cihazina baktim android 8 kullanan ama navimexin radyosu ve musteri memnuniyeti sifir dediler

Geri
Üst Alt