golf 7 vites çerçevesi krom veya nikelaj kaplama atması

Hocam bn de aynı prçadan arıyorum benimki kapağın olduğu yerden yukarı doğru yırtıldı kapaklı göze bişey koyup çıkarırken elimi kesiyor dikkat etmezsem bulursanz bna msj atarsanız sevinirm 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende de bir işlem yaparken soyuldugunu farkettim. Bu parçadan lazım. aliexpreste vardı istedim bakalım gelince yazarım. Orjinali komple set 2.700,00 tl fiyat verildi. Yan sanayii 450 tl. 

@mtnylmz1903 hocam türkiyeden alacaksanız n11 gibi sitelere golf 7 vites körüğü yazın komple vites kolu ile birlikte 100TL civarına bulabilirsiniz. gelen üründe 6 tane tırnak var dikkalice o tırnaklardan metal renkli parçayı çıkarıp kendi aracınıza takabilirsiniz. Ben çin'den getirttim biraz uzun sürdü gelmesi ama dediğim şekilde 1'e 1 oturdu.

Sizi. Dediğiniz Manuel için otomatik vites de fatkli olabilir 

Bir Allahın kulu da video çekip koymamış 

Ya konuyla alakası yok ama benim araç da resimde eklediğim stoplar var bunları kayar olarak ayarlamamiz için ne yapmalıyız gizli özelliklerden açılıyor mu 

Screenshot_20191106_103500.jpg

@Discjokey Merhaba belki anlaşılmamış olabilir. GTI dsg vites körüğü topuzu ve çerçevesi vardı, halen satılık mı?

Satılık  isteyen bana ulaşabilir 

image.jpg

image.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya konuyla alakası yok ama benim araç da resimde eklediğim stoplar var bunları kayar olarak ayarlamamiz için ne yapmalıyız gizli özelliklerden açılıyor mu 

Ekli dosyayı görüntüle 24958
Yok hocam bu stoplarda kayar olmuyor, sinyal lambasının değişmesi daha doğrusu modül takılması gerekiyor. Kendi başına o sinyaller kayar olmuyor maalesef. 

Geri
Üst Alt