golf 7 vites çerçevesi krom veya nikelaj kaplama atması

yasin_09

Yeni Üye
İsim
yasin
arkadaşlar resimde görünen golf 7 vites topuzu çerçevesindeki krom veya nikelaj kaplama soyuldu bnde bunun yenisini almak için servise başvurdum fakat bu parçanın tek satılmadığı vites topuzu ve deri parça ile 680 tl ye satıldıgını söylediler.Bu kusurun giderilmesi maksadı ile üzerindeki kaplamayı nasıl sökebilirim ve boya olarak nasıl boyatabilirim bilen yapan barsa yardımcı olursa sevinirim 

A52B8AA0-A91A-4122-9C40-7670CB1061FE.jpeg

arkadaşlar resimde görünen golf 7 vites topuzu çerçevesindeki krom veya nikelaj kaplama soyuldu bnde bunun yenisini almak için servise başvurdum fakat bu parçanın tek satılmadığı vites topuzu ve deri parça ile 680 tl ye satıldıgını söylediler.Bu kusurun giderilmesi maksadı ile üzerindeki kaplamayı nasıl sökebilirim ve boya olarak nasıl boyatabilirim bilen yapan barsa yardımcı olursa sevinirim 

Ekli dosyayı görüntüle 15065
Bu kadar çok soyulma olmasa da bende de aynı sorun var. Haftaya ankarada değiştireceğim, bence siz de değiştirin. Kaplama kısmı ile ilgili bir fikrim yok.

ben dede çok soyulma yoktu fakat el deydiği zaman kesebiliyordu sorunsuz bi şekilde bukadar soyabildim siz nereden ne kadara temin ettiniz ? 

arkadaşlar yardımcı olmak adına küçük bir parça oldugu için ustalarımız uğraşmak istemiyor parçayı ilk önce kalın daha sonra su zımparası ile zımparalayıp altındaki plastiğe zarar vermeden falçata ile kazıdım daha sonra tekrardan su zımparası ile pürüzsüz bir şekilde zımparaladım ve nikalaj kayboldu tanıdık bir oto boyası yapan ustaya astar metalik gri boya ve vernik attırdım ve parça son halini aldı toplam masraf 10 tl tutar tutmaz sizinde başınıza gelirse bilginiz olaun ??

E2965E6C-0AF4-4698-B469-00463C8216DF.jpeg

012216FF-42DE-4AE9-9B09-8A9C3842CD31.jpeg

F559BA83-088B-4A8A-9694-949FAAFCB1F1.jpeg

benim de aynı sorun var bu parçayı aliexpreste bulamazmıyız bir bilen gören yok mu?

@Discjokey hocam benim araç manuel vites topuzu lazım değil sadece çerçeve için ayrı satarım diyorsan fiyatıyla pm atabilirseniz konuşalım.

Merhaba,

Vitesi nasıl sökebilirim çerçevesi ile birlikte zarar vermeden?

sadece vites çerçesini halen bulamadım.sonunda boyama işine girecem..internette replika vites topuzunu 157 tl ye buldum vites çerçevesi de var.uyarsa rengi vites çerçevesini söküp tek onu kullanırım....

Aliexpresste daha uygun fiyata gti vitesler var hocam. Dediğiniz parça ile birlikte satılıyor. Aracınız manuelse öyle bir şey düşünebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gri Karbon kaplamalar var ondan alıp kaplayın derim 

Geri
Üst Alt