1.4 TSİ ARACİM İLE EİBACH YAY MACERAM

@comurock hocam teşekkür ediyorum temmuz ayı içinde kısmetse düşünüyorum ,taktırdıktan sonra paylaşırım burdan inşallah.

Tekrardan Hayirli Uğurlu Olsun Inşallah. Tam istediğimiz gibi olması Arayış ile geçirdiğimiz zamanın Yorgunluğunu attı diyebiliriz. Aracın Duruşu ve Yol Tutuşu mükemmel hale geldi denebilir. Üstelik Konfor kaybı da minimum seviyede olunca çok iyi Sonuç elde edildi. Güzel Günlerde Kullanman Dileğiyle... [mention=3876]comurock[/mention] [emoji6][emoji106]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ender hocam bende düşünüyorum 1.6 tdi otomatik aracıma voglant yay bana da yardımcı olurmusunuz Benim aracım da bildiğiniz üzere çok yüksek kalıyor tavsiyelerinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Ender hocam bende düşünüyorum 1.6 tdi otomatik aracıma voglant yay bana da yardımcı olurmusunuz Benim aracım da bildiğiniz üzere çok yüksek kalıyor tavsiyelerinizi bekliyorum

Dizel Otomatik Aracımda 2 Yıl Kullandım 3.5 Vogland Spor Yayı Hiç şikayetçi olmadı. Kesinlikle Tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla Kullanabilirsiniz. Benzinli Araçlar içinde 3.5 Eibach Spor kit öneriyorum. Iyi Forumlar Dilerim.[emoji112]

Dizel Otomatik Aracımda 2 Yıl Kullandım 3.5 Vogland Spor Yayı Hiç şikayetçi olmadı. Kesinlikle Tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla Kullanabilirsiniz. Benzinli Araçlar içinde 3.5 Eibach Spor kit öneriyorum. Iyi Forumlar Dilerim.[emoji112]

Ender hocam benimde ikinci el az kullanılmış bulma şansım varmı acaba

@comurock serkan hocam selamlar,haftaya yıllık bakım işimiz var öncelikle onu halledeceğim ama emin olun hergün içimi kemiriyor:)bütçeyi ayarlayabilirsem bu ay içinde ilk önceliğim.

Birde şu specer konusu aklıma takılıyor.biraz hassas bir konu ama emin olamıyorum kaliteli ve sağlıklı olan hangi markadır diye kaç mm lik almam gerek (çok abartı birşey istemiyorum ama lastikler yay olduğunda biraz içerde kalıyor gibi)bu konuda bilgin varsa senden destek rica edeceğim.

Saygılar.

Not:araç 2015 model 1.4 tsi manuel highline

Moderatör tarafında düzenlendi:
@alptek hocam ben specer kullanmıyorum. pek göze batmıyor bence. yine de siz bilirsiniz tabi ki. specer konusunda daha bilgili arkadaşlar varsa bu başlık altında fikirlerini iletebilirler.

@Ender  hocam sizin fikriniz nedir? 

[mention=3663]alptek[/mention] hocam ben specer kullanmıyorum. pek göze batmıyor bence. yine de siz bilirsiniz tabi ki. specer konusunda daha bilgili arkadaşlar varsa bu başlık altında fikirlerini iletebilirler.

@Ender  hocam sizin fikriniz nedir? 
Spacer olayına biraz karşıyım. Aracın aerodinamic kısmına olumsuz etkileri var. Ayrıca spacer kullanmaktansa Et değeri 45 veya 41 olan jantlar tercih edilirse Gerek kalmaz spacer kullanmaya. Benim tercihim ET45 olurdu mesela tam kıvamında tadında olacaktır.

Hocam ben çok az kullanılmış ( hatta takılıp hemen çıkarılmış ) yaylarımı satıyorum.

Benim aracım 1,2 tsi dsg comfotline yay 3,5 cm XT marka

1F4A5348-2B70-42CC-B172-5561601BAE72.jpeg

Geri
Üst Alt