Onlarda App-Connect Bizde Türk-Connect

Herkese merhabalar, yeni konuma hoşgeldiniz. Bu sefer farklı bir konu ile karşınızdayım. s=bigstar

Bilgisayar alanında duayen diyebileceğimiz Değerli  @yusufacs  hocam kendi aracına uygulamış bunu. Israrla nasıl yaptığını sormama rağmen söylemiyor. Daha önceden @yusuf hocam da yapmıştı fakat iPhone’da ve böyle yatay şekilde komple telefon ekranını yansıtmayı ilk defa görüyorum. Ayrıca bunu fabrika çıkışlı 5” ekrana yapmış olduğunu yine ilk defa görüyorum.

Benim araca da yapacağına söz verdi, sabırsızlıkla bekliyorum. Benim araca yaparken detaylı foto video atmaya çalışırım. acıktım  @silvershadow @Nfk @caglar_61@xentus @fcsrn @Ender @Alperen099

Ekli dosyayı görüntüle 15037
sayın hocalarım ellerinize kollarınıza sağlık ve bu formun değerli saygın insanları bu yapılmış uygulamayı herkeze açmanız konusunda sizlere nasıl bir baskı uygulayabiliriz çüş :D

bu durumda 5" multimedya değiştirmeden cihazlarımızı kullanabileceğiz ivedilikle YARDIM İSTİYORUZ!!! 5" KULLANANLAR OLARAK  :000177-medium: :('

@yusuf konudaki 1.mesajı heyecanla okuyup buraya kadar gelip hüsrana uğramak :(

bu olay hayat kurtarıcı olurdu. biraz daha detay verebilseniz keşke... az çok yazılımdan bende anlarım en azından okuduğumu anlarım :)

@yusuf konudaki 1.mesajı heyecanla okuyup buraya kadar gelip hüsrana uğramak :(

bu olay hayat kurtarıcı olurdu. biraz daha detay verebilseniz keşke... az çok yazılımdan bende anlarım en azından okuduğumu anlarım :)
Ben de hiç bilmiyorum hocam bakalım yapılabilirse muhteşem olur.

Aldigim bi duyuma gore appconnect aktivasyon kodunu yurt disindan 250 tl gibi bi fiyata alip aktif hale getiriliyormus. Eger boyle cevresi veya tanidigi olan varsa veya yurt disinda yasayan tanidigi var ise bu kodu bize getirebilecek arkadaslardan yardim ve fikir bekliyoruz.

Aldigim bi duyuma gore appconnect aktivasyon kodunu yurt disindan 250 tl gibi bi fiyata alip aktif hale getiriliyormus. Eger boyle cevresi veya tanidigi olan varsa veya yurt disinda yasayan tanidigi var ise bu kodu bize getirebilecek arkadaslardan yardim ve fikir bekliyoruz.
250 lira yine pahalı hocam, bu işlem bedava yapmış hocamız.

@yer_ucagi_34 nasil ve nerde bedava yapilmis. Oyle bisey varsa biz bedavadan ziyade 250 tl yi gozden cikaririz.

Herhalde yapan arkadaş bu fikri ticari olarak değerlendirecek o yüzden anlatmiyordur

Yapıp yapmadığı belli değil ki :)  Yapılabiliyorsa neyse karşılığı verip yaptıralım. 

Geri
Üst Alt