golf 7 midline plus vs comfortline

yildizsa

Yeni Üye
İsim
fd
merhaba arkadaşlar. 65.0000 tl bütçem var. golf 7 2013 model almayı düşünüyorum 65-75 bin km'de. ama sahibinden araştırdığıma göre benim paralara hep midline plus var. acaba yaz sonunda 1.2 comfortline ların fiyatı düşer mi sizce?

bir de golf7 midline plus golf 6 ya benziyor diyorlar. hız sabitleyici falan midlineplus ta nasıl çalışıyor? birazcık midline plus ın dezavantajlarından bahsedebilir misiniz?

Bence fiyatlar düşmez hocam, her aracın fiyatı gitgide artıyor kur artışlarından dolayı. Golf 7 Midline Plus, giriş seviye modeldir. 2015 öncesi Midline Plus araçlarda direksiyon tuş takımı, sis farı vs. bulunmamaktadır. 2015 sonrası Midline Plus'larda bu özellikler mevcuttur. Dizel alacaksanız Midline Plus güzel bir tercih, 1.2 tsi alacaksanız o fiyatlara Comfortline bulabilirsiniz belki. Midline Plus donanım olarak biraz boştur, güvenlik konfor vs. farkı yoktur. 

öncelikle aramıza Hoşgeldiniz  @yildizsa

Bütçeniz açısında düşündüğünüz araçların temizini bulmanız biraz zor olacaktır. biraz daha çıkabilirseniz belki daha donanımlı daha keyifli araç bulabilirsiniz. Golf ün en baz versiyonu olsa da midline plus sonuçta Golf olup güvenlik standart durumdadır diğerleriyle.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar değerleri yorumlarınız için teşekkür ederim. aşağıya linkini koyduğum iki modele bakar mısınız acaba? biri 110 bin de comfortline ve ışık paketli, trameri çok abartı olmayan bir araç , diğeri ise boyası kazası olmayan, düşük km li ama midline donanım.

ben yılda 5.000 km yapan birisiyim. ikisi arasında gidip geliyom.  gönlüm paketli olsun istiyor

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-7-servis-bakimli-1.2-comfortline-plushiz-sabitleyici-plusici-bej-497174027/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-temiz-golf-553595926/detay/

arkadaşlar değerleri yorumlarınız için teşekkür ederim. aşağıya linkini koyduğum iki modele bakar mısınız acaba? biri 110 bin de comfortline ve ışık paketli, trameri çok abartı olmayan bir araç , diğeri ise boyası kazası olmayan, düşük km li ama midline donanım.
ben yılda 5.000 km yapan birisiyim. ikisi arasında gidip geliyom.  gönlüm paketli olsun istiyor
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-7-servis-bakimli-1.2-comfortline-plushiz-sabitleyici-plusici-bej-497174027/detay/
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-temiz-golf-553595926/detay/
İkisi de mantıklı değil hocam bence. Comfortline olanın km maaşallah. Midline plus başta sevindirir belki ama sonrasında donanımı çok ararsınız. Bence 3-5 demeyin, biraz daha az kullanılmış bir comfortline bakın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada midline plusta hız sabitleme yok, hatta comfortline donanımda da opsiyonel. Sürüş konfor paketli ya da sonradan takılmış bir araç bulmanız gerekiyor sabitleme için. Ayrıca fiyatlarda düşüş beklemek, özellikle ülkemizde, ekvatorda kar beklemekten farksızdır bence. Sadece araba fiyatları değil, neyin fiyatı düşer diye düşünüyorum, bulamıyorum.

@CeeJay ya aslında doğru söylüyorsunuzda yola i20 alıcam diye çıktım kendimi golf ararken buldum :)  o 3-5 çıkma benim için epey zor olacak. gönlüm hem düşük km isityor ama hem de comfortline ama 65 e zormuş gerçekten. ne olucak ben de biliyorum ama galiba en son midline alıcam. zaten yılda 5000 km yapıyorum. memleketim tekirdağ. hız sabitleyici olmasa da olur. sis farı, koltuk altı çekmece, direksiyondaki tuşlar, bir de kaliteli koltuklardan yoksun kalırım artık

[mention=2059]CeeJay[/mention] ya aslında doğru söylüyorsunuzda yola i20 alıcam diye çıktım kendimi golf ararken buldum [emoji4] o 3-5 çıkma benim için epey zor olacak. gönlüm hem düşük km isityor ama hem de comfortline ama 65 e zormuş gerçekten. ne olucak ben de biliyorum ama galiba en son midline alıcam. zaten yılda 5000 km yapıyorum. memleketim tekirdağ. hız sabitleyici olmasa da olur. sis farı, koltuk altı çekmece, direksiyondaki tuşlar, bir de kaliteli koltuklardan yoksun kalırım artık
Hocam, bütçe o denli limitliyse, midline plus da i20 ile falan kıyaslanmayacak kadar sağlam arabadır. Sonuçta Golf, Golftür.

Hocam mümkün oldukça comfortline bakın derim. Donanım bir kenara, midline koltukları ile comfortline koltukları arasında bayağı fark var. En çok kullandığımız donanım :)

Kendi aracımdan örnek vereyim şu an 1.6 tdi midline plus sahibiyim bu aracı alana kadar aklımda hiç golf e dair bi düşünce yoktu taki alıp kullanmaya başlayana kadar şu anki tek düşüncem bütçeyi yükseltip yüksek donanım golf almak ?

benim şahsi fikrimi sorarsanız bütçeniz uygunsa yüksek donanım almanızdan yana olacaktır 

Arkadslar herkeze iyi gunler banada bi golf lazim varsa guzel duzgun tavsiye edebileceginiz 1.2 tsi olur yada  1.6 tdi 

Geri
Üst Alt