yer_ucagi_34

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
E14C84C3-A8BF-41F3-87D8-CA623555BCE2.jpeg

C82BA4E0-B628-43D7-AC05-9CC9EB8BBDC0.jpeg

6EE01DA2-E312-4DEC-A550-56959E53BC5A.jpeg

Aracımız hatasızdır.

Borusan’dan özel sipariş Velar Cabrio. Aracımız dünyada tek’tir. 

Aracımızın kaza yapmış olması kesinlikle söz konusu değildir.

Sigorta şirketinin abartmasından dolayı 1 Milyon Dolar hasar kaydı çıkmaktadır.

Yağmurlu ve karlı havalarda kullanılmamış olup, içinde bırakın sigara içmeyi içinde küfür dahi edilmemiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yer_ucagi_34 Ahahhaha... Hocam saydığınız özellikler, tamamen tasıyıcı tır içinde geçerli sanırım. Toptan, tırda bulunan tüm Roverlar kaça olur !?  8D  Küfür falan önemli değil... kelepir olsun yeter. Pazarlık sizde de sünnet mi, cüzzi miktarda da olsa... ahahaha... saygılar  &:

@yer_ucagi_34 Ahahhaha... Hocam saydığınız özellikler, tamamen tasıyıcı tır içinde geçerli sanırım. Toptan, tırda bulunan tüm Roverlar kaça olur !?  8D  Küfür falan önemli değil... kelepir olsun yeter. Pazarlık sizde de sünnet mi, cüzzi miktarda da olsa... ahahaha... saygılar  &:
Hocam pazarlık sünnet ama inanın benim de bu işten karım yok.

Dükkan’ın kirasını zor karşılıyor. 8D

Anladım hocam ben size dönüş yapacağım  öyleyse yakın bir yüzyılda  :000074-medium:
Hocam size bir şeyler yaparız yine. Sizin araçla takas olur. &:

Yanında carnuba marka premium ultra plus boya koruma ve güneşte yok olan Cam filmi hediye. (Arabada cam yok bu arada.)

Hocam size bir şeyler yaparız yine. Sizin araçla takas olur. &:

Yanında carnuba marka premium ultra plus boya koruma ve güneşte yok olan Cam filmi hediye. (Arabada cam yok bu arada.)
Ben elden satmayı düşünüyorum hocam müşterisi var  :000177-medium:

@yer_ucagi_34 hocam şimdi kaput biraz boya ıstıyor gıbı direkleri sanayide çektririz, şaselerde zaten bişey yok hava yastıkları da açmamış olur bizim iş sanki. Takas var mı takas :p  Yalnız branda hediye alırım sizden :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu sigorta şirketleride olmasa nası abartacas bu şişirilme olayını

sahibinden ilanında çoğu ilanda yazıyor

10 bin hasar kaydı olssun varsın ne olacak illa yazma bunu işte

ben yazınca daha çom irrite oluyorum

Geri
Üst Alt