Skoda rapid spaceback

Seat Toledo gibi bu araba da biraz küçük gibi duruyor. Sanki B segmentinden büyük, C segmentinden küçük bir araba. Boyutları sedan Polo gibi sanki.

Merhabalar 2016 hatchback rapid spaceback 1.6 tdi 115 hp kullanan test eden var mi arkadaslar nasil arac uygun fiyatiyla cezbediyor beni ama kimisi b segment diyor kimisi c segment aydinlatabilecem var mi

Sent from my SM-G950F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Hocam Rapid tam bir B Segmenti araçtır. Ben şuanda Rapid alacak olsam onun yerine gider Yeni Polo alırım.

Golf veya C Segmentiyle pek ilgisi alakası olmayan bir araç Rapid.

Hocam 28 bin kmde 71 bin 2016 model deger mi sizce ne dersiniz 1.6 tdi 115lik golft3n gececegim sikinti yasar miyim sizce parasina dwger mi dusuk km baska aeac bulamadim leon falan

Spaceback model C sınıfıdır.

Hocam 28 bin kmde 71 bin 2016 model deger mi sizce ne dersiniz 1.6 tdi 115lik golft3n gececegim sikinti yasar miyim sizce parasina dwger mi dusuk km baska aeac bulamadim leon falan

Golf kadar konforlu olmasa da Golf’ün küçük kardeşi diyebiliriz. O fiyata ve o km’de başka iyi araç almak mümkün değil, bence alınabilir. Gidipte 6-7yaşındaki araç yerine 2 yaşındaki Rapid iyidir. Tasarım olarakta güzel bir araç.

Bende oyle dusunuyorum hocam motoru cezbediyor hem 1.6 tdi 115 200 bin tllik golfte var hatasiz bir arac yol tutusu cok onemli benim icin mqb platformuysa onda da cok sikinti yasayacagimi dusunmuyorum

Bende oyle dusunuyorum hocam motoru cezbediyor hem 1.6 tdi 115 200 bin tllik golfte var hatasiz bir arac yol tutusu cok onemli benim icin mqb platformuysa onda da cok sikinti yasayacagimi dusunmuyorum
Rapid mqb platformunda üretilmiyor ve Rapid-Toledo serisinin tutuşları pek iyi değil.Bütçeniz için uygunsa bi önceki kasa Civic Hb manuel öneriyorum gayet güzel arabadır.

Edit:Rapid’deki ve Makyajlı Golfteki motorlar güç olarak aynı olsa da Rapid’deki motor eski nesil Tdi’dır.Güçlerine bakıp aldanmayın.

Geri
Üst Alt