@osmanal51  Bi araca bağladığımda bakarım pinlere. 

Montajı kendim yaptım, bcm için tüm pinler aynı değil. Far anahtarına çektiğimiz pin olmuyor zaten, bu farklı ondan. Attığım linkte parça no da var. 

Stoplara ve bcm ye girecek olan pinler aynı. Bu resimdekilerden sadece ikinci resimde kahverengi olan kablonun ucunda pin. Diğerleri farklı hep. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=3779]osmanal51[/mention]  Bi araca bağladığımda bakarım pinlere. 
Montajı kendim yaptım, bcm için tüm pinler aynı değil. Far anahtarına çektiğimiz pin olmuyor zaten, bu farklı ondan. Attığım linkte parça no da var. 
Stoplara ve bcm ye girecek olan pinler aynı. Bu resimdekilerden sadece ikinci resimde kahverengi olan kablonun ucunda pin. Diğerleri farklı hep. 
kahverengi kablo stoplara oluyor onu denedim, bcm de C soketinden almıyoruz o zaman

Sent from my HUAWEI G7-L01 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Mustafa hocam hayırlı olsun videoyu izledim fakat bagaj içinde  bir sürü tirnak falan işaretlemişsiniz sonra söküldüğünde ampuller falan çıkmış, bagaj ici sadece 2 somunu sökünce direkt dışarı geliyor o kısmı anlayamadim

@forjust1day hocam orası takıldı ilk bende sökmek gerekiyor herhalde dedim :)  sıkıntı yok fabrika fazlası :)

hocam stopların içindeki sinyallerde olan ledleri de yanıyor diye biliyorum? Bazılarında yanıyor bazılarında yanmıyor sebebi ne olabilir ? 

hocam stopların içindeki sinyallerde olan ledleri de yanıyor diye biliyorum? Bazılarında yanıyor bazılarında yanmıyor sebebi ne olabilir ? 
Hat cekilmesse yanmaz hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt