Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal
Arkadaşlar uzun ve yorucu replika ön far montajından sonra @fcsrn hocamın arkadaşlarda led stop var alırmısın demesi ile başlayan hikayeyi montaj aşamaları ile burada paylaşmaya çalışacağım, Ayrıca farların durumunu öğrenmek için @forjust1day hocamın devreye girmesi ile @İlker34 arkadaşımızı arayarak  apo ustada bulan farların durumuna bakmak için gitti kendim için alırım bunları onayını verince , (Ayrıca çok çok teşekkür ediyorum ) ücretini havale yaptım sağ olsun satıcı 2 saat içinde kargo yaptı. Ürünün gelmesini bekliyorum, Zor olan montaj Eren sağ olsun ben yaparım dedi ama nasıl nerede ? Ankara mangal buluşması diye sözleştik ama hem bukadar sık Ankaraya gitmek istemiyorum ve buluşma topiği çok sessiz olmayacak gibi , Bu durumda stoplarla baş başa kalabilirim şu an youtube üniversitesinde :)  derslere çalışıyorum , gözüm henüz kesmedi , bir ihtimal Ankaraya yolum düşmesi lazım zayıf ihtimal gerisin geri satmak, Cesaretimi topalarsam geçen seramik kaplama yaparken dükkan kiraladığım gibi sanayide dükkan kiralayıp :)  videoya baka baka yapmak. Bol bol resim çekebilirsem güzel olacak, Bir sonraki isteğim hafif homurdayan egzoz ve final clup sport jant olacak. Sevgiler Saygılar

Arkadaşlar montajı akşam bitirdim, Tabi bmc'den hat çekmedim sadece sök tak bu hali ile bile çok güzel oldu @forjust1day daha ne duruyorsun tak şunları artık dedi, çok sağ olsun defalarca aradım sordum, Teşekkürler tekrar tekrar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar uzun ve yorucu replika ön far montajından sonra [mention=22]fcsrn[/mention] hocamın arkadaşlarda led stop var alırmısın demesi ile başlayan hikayeyi montaj aşamaları ile burada paylaşmaya çalışacağım, Ayrıca farların durumunu öğrenmek için [mention=3153]forjust1day[/mention] hocamın devreye girmesi ile adını hatırlamayadığım bir dostunu arayarak apo ustada bulan farların durumuna bakmak için gitti kendim için alırım bunları onayını verince ücretini havale yaptım sağ olsun satıcı 2 saat içinde kargo yaptı. Ürünün gelmesini bekliyorum, Zor olan montaj Eren sağ olsun ben yaparım dedi ama nasıl nerede ? Ankara mangal buluşması diye sözleştik ama hem bukadar sık Ankaraya gitmek istemiyorum ve buluşma topiği çok sessiz olmayacak gibi , Bu durumda stoplarla baş başa kalabilirim şu an youtube üniversitesinde [emoji4] derslere çalışıyorum , gözüm henüz kesmedi , bir ihtimal Ankaraya yolum düşmesi lazım zayıf ihtimal gerisin geri satmak, Cesaretimi topalarsam geçen seramik kaplama yaparken dükkan kiraladığım gibi sanayide dükkan kiralayıp [emoji4] videoya baka baka yapmak. Bol bol resim çekebilirsem güzel olacak, Bir sonraki isteğim hafif homurdayan egzoz ve final clup sport jant olacak. Sevgiler Saygılar
Sırada u led Dönüşümü mü geliyor yoksa.. Hayırlı olsun [emoji3]

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar uzun ve yorucu replika ön far montajından sonra [mention=22]fcsrn[/mention] hocamın arkadaşlarda led stop var alırmısın demesi ile başlayan hikayeyi montaj aşamaları ile burada paylaşmaya çalışacağım, Ayrıca farların durumunu öğrenmek için [mention=3153]forjust1day[/mention] hocamın devreye girmesi ile adını hatırlamayadığım bir dostunu arayarak apo ustada bulan farların durumuna bakmak için gitti kendim için alırım bunları onayını verince ücretini havale yaptım sağ olsun satıcı 2 saat içinde kargo yaptı. Ürünün gelmesini bekliyorum, Zor olan montaj Eren sağ olsun ben yaparım dedi ama nasıl nerede ? Ankara mangal buluşması diye sözleştik ama hem bukadar sık Ankaraya gitmek istemiyorum ve buluşma topiği çok sessiz olmayacak gibi , Bu durumda stoplarla baş başa kalabilirim şu an youtube üniversitesinde [emoji4] derslere çalışıyorum , gözüm henüz kesmedi , bir ihtimal Ankaraya yolum düşmesi lazım zayıf ihtimal gerisin geri satmak, Cesaretimi topalarsam geçen seramik kaplama yaparken dükkan kiraladığım gibi sanayide dükkan kiralayıp [emoji4] videoya baka baka yapmak. Bol bol resim çekebilirsem güzel olacak, Bir sonraki isteğim hafif homurdayan egzoz ve final clup sport jant olacak. Sevgiler Saygılar
Mustafa hocam led stoplar hayırlı olsun :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20"> evet yoğun geçen bir telefon trafiği oldu stoplara bakan ilker hocamız@ilker34 . Montaj işi aslinda zor değil ama ben her zaman bcmden hat cekilmesi taraftarıyım. Stoplar gelince montaj yapin isterseniz o şekilde kullanabilirsiniz. Sadece bagaj üzerinde bulunan sinyal yanmaz bide dış stoptaki 1 adet led . Ben 2 ay kadar o şekilde kullandım. Uygun zamanda kablo çekme işlemi yaparsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@murat644 hocam uled var zaten ama kastınız orjinal u led ise asla böyle bir şey olmayacak :)  çok pahalı , kemal sunalın filiminde dediği gibi öküz alırım o paraya :)) yani model değiştiririm, Zeten resimleri paylaşıp paylaşıp beni yoldan çıkardınız :))  kim ne yapsa peşine düşüyorum artık

[mention=3289]murat644[/mention] hocam uled var zaten ama kastınız orjinal u led ise asla böyle bir şey olmayacak [emoji4] çok pahalı , kemal sunalın filiminde dediği gibi öküz alırım o paraya :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">) yani model değiştiririm, Zeten resimleri paylaşıp paylaşıp beni yoldan çıkardınız :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">)  kim ne yapsa peşine düşüyorum artık
Ama ciddi anlamda Tuna nin arabasını gördükten sonra ince ince o zehir bana işledi yurtdışından tüm orjinal bi xenon u led parçalarını topladım@forjust1day keşke bu foruma hiç üye olmasaydı [emoji2]

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ön farları değiştirmek arka stopların hattını çekmekten daha kolay bence :)  Tavsiyem çift iş yapmamak adına hat çekimi ile stop montajını aynı anda yapmanız.Ayrıca böyle şeyler youtube'da göründüğü kadar basitte değil.Benim tavsiyem işin ehli bir yerde montaj yaptırmandan yana abi.

@dgn O işin ehlini bulmak mesele işte hocam 

Bu arada zonguldak veya karabükte bu işi yapabilecek birilerini tanıyorsanız yazarsanız sevinirim

@forjust1day Hocam benim tanıdık var 3 aydır fiyat soracak  :)   ön far hariç hepsi orjinal arabamın çok zorlarsan beni halojenleri geri takarım :))

Geri
Üst Alt