Jump to content

Recommended Posts

15 saat önce, SCC yazdı:

Ooo, oyuncular buradaymış :)

Steam değil ama COD Mobile oynayan var mı?

Bir de Monster notebook kullanan var mı? Almayı düşünüyorum da... 

COD beni pek sarmadi ama PUBG Mobile oynayan varsa buradaki kullanici adimla ekleyebilirsiniz. :) 

yer_ucagi_34 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

7 saat önce, SCC yazdı:

@Emynation @Recep Gül

Işim gereği mobil olmam gerekiyor; yani uzaktan da şehirdisindayken vs çalışabilmem gerekiyor. Şuanki laptopım 10 yıllık ve artık tarayıcıda 2 sekme dahi açmayacak seviyeye geldi. 

Oyunlara da 10 yıl ara verdim sayılır. Hem işimi yapayım hem de arada kaçamak oyun oynayayım hem de video ve fotoğraf kesip biçebileyim diye düşünüyorum; yine de hata mı ediyorum dersiniz? 

Düşündüğüm laptop süper lüks bir şey değil. 6K civarında fiyatı. 10 yılın sonunda bunca yavaşlık ve sinir krizinden sonra hak ettiğimi düşünüyorum :)

Daha çok iş için diyorsanız orta segment bir pc işinizi görür diye düşünüyorum.

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi
yer_ucagi_34 ve SCC bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, SCC yazdı:

@Emynation @Recep Gül

Işim gereği mobil olmam gerekiyor; yani uzaktan da şehirdisindayken vs çalışabilmem gerekiyor. Şuanki laptopım 10 yıllık ve artık tarayıcıda 2 sekme dahi açmayacak seviyeye geldi. 

Oyunlara da 10 yıl ara verdim sayılır. Hem işimi yapayım hem de arada kaçamak oyun oynayayım hem de video ve fotoğraf kesip biçebileyim diye düşünüyorum; yine de hata mı ediyorum dersiniz? 

Düşündüğüm laptop süper lüks bir şey değil. 6K civarında fiyatı. 10 yılın sonunda bunca yavaşlık ve sinir krizinden sonra hak ettiğimi düşünüyorum :)

Hocam alternatif markalarda daha performanslı ürünlere bakın o zaman fyat seviyesi aynı olmak üzere en performanslı ürünü almanız daha doğru olacaktır sizin için. Tavsiyem Asus, Dell, Msi, Hp tarzında markalar dışına çıkmamanız olacaktır.

SCC ve Recep Gül bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Emynation @AhmetCakmak @yunusaktas91 Ekibimize hoşgeldiniz hocalarım.:rolleyes:

@SCC Yeni bilgisayarınız ile sizleri de bekliyoruz hocam.:)

Şu sıralar yoğunluktan dolayı foruma fazla giremiyorum haftaya'dan itibaren oyunlara başlayabiliriz herkes müsait olursa. İlk olarak ETS 2 konvoyu harika olur bence.:D:D

tarihinde yer_ucagi_34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 1/16/2020 at 8:38 PM, Emynation yazdı:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198029051135

Beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar.

PUBG, Knight Online, CS GO, ETS2, PES2019, FM2018, Worms, TheHunter,  GTA V, Hunt, vs tarzında oyunlar oynuyorum.

Bu da benim sistem :)

WhatsApp Image 2020-01-16 at 20.35.17.jpeg

Sistem deyip geçmek olmaz hocam uzay mekiği bu.:D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...