Jump to content

Recommended Posts

Forumumuzda çok sayıda, Steam üzerinden çeşitli oyunlar oynayan üyelerimiz olduğunu farkettim. Bu başlık altında konuşarak arada Euro Truck Simulator Tır Konvoyları tarzı, forumumuza özel toplu oyun etkinlikleri yapabiliriz.s=bigstar Benim nick aynı; yer_ucagi_34

@xentus @fcsrn @gokberks @yusufacs @OnurD7

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biraz fotoğraf paylaşayım. 730 Beygir Scania ile virajlara Golf gibi 150'yle girince sonuç.&: Bu arada belli oluyor mu bilmiyorum üstteki fotolarda plakamız özel 3.000 EUR verdim. 8D @xentus 

ets2_00088.thumb.png.53be8e330de143a125240fb9efa1084e.png

ets2_00089.png

ets2_00071.png

ets2_00067.png

ets2_00057.png

ets2_00074.png

ets2_00020.png

Skoda Superb ile Dorse çekmeye çalışırken.8D

ets2_00014.png    @fcsrn

caglar_61 ve silvershadow bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, caglar_61 yazdı:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198116721847/

bende de nick aynı ne oynuyoruz :)  var mı pubg oynayan

Ben genel olarak Euro Truck Simulator 2 Multiplayer ve Microsoft Flight Simulator X:Steam Edition oynuyorum hocam ama forumumuzda CS:GO ve PUBG oynama oranı yüksek.s=bigstar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Flight Simulator X konvoyumuzdan fotoğraf atayım.&: Konvoy değişik oldu biraz.8D @ayb

3 kişi İzmir’den Samsun’a uçtuk. Ben 35.000ft’de, diğer arkadaşlar 37 ve 39 şeklinde. Öyle bir ayarlamışsız ki tam sırayla indik.

Joystick(Thrustmaster) de olursa oynaması çok keyifli oluyor. Tamamen gerçek uçuş gibi yapıyoruz. Normal uçuş kaç saat sürüyorsa bu da öyle.

Fotoğraflarda havalimanı ve uçak görselleri ve grafikleri biraz kötü sebebi ben hala uçak ve havalimanı eklentileri indirmedim. Yoksa normalde bende mavi olarak görünen Boeing’lerde Pegasus Havayolları boyaması mevcut.

2. Fotoğraftaki şeyi evde denemeyiniz. Arkadaki Airbus A321 ben oluyorum.8D

@caglar_61

CFCD2005-23A3-4F7B-A301-973B4D2192A9.jpeg

CAAE0966-EB4E-4EA9-829E-D79C90166363.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, DuzboruDownpipe yazdı:

Aktif olarak ets2 mp oynuyorum.Multiplayer girecek olanlar varsa konvoy yapabiliriz biz sürekli gazlıyoruz virajlı yollarda :)

Oooo hocam beni kesin görmüşsünüzdür. Sürekli Calais Duisburg arası gidiyorum. İlgi çekici bir TruckersMP ismim var.8D E11 SABIHA GOKCEN H.L. Önünde de Flypgs.com yazar.8D

Konvoy ayarlayalım inşallah.

DuzboruDownpipe bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oooo hocam beni kesin görmüşsünüzdür. Sürekli Calais Duisburg arası gidiyorum. İlgi çekici bir TruckersMP ismim var.8D E11 SABIHA GOKCEN H.L. Önünde de Flypgs.com yazar.8D
Konvoy ayarlayalım inşallah.

Duisburg Calais arası pek takılmam ya.Zürich Milano arası olsun İskandinavyadaki virajlı yollar vs akıp gidiyoruz 730 luk v8 scanialarımızla :) Ama son güncellemedeki 150 km hız limiti bizi baltaladı.Bi de Michelin Fan Pack var girdiğimiz ekipte maks hız 3-5 km daha artıyor 175-180 dalıyorduk ama yemiyor artık :D
yer_ucagi_34 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, DuzboruDownpipe yazdı:

Duisburg Calais arası pek takılmam ya.Zürich Milano arası olsun İskandinavyadaki virajlı yollar vs akıp gidiyoruz 730 luk v8 scanialarımızla :) Ama son güncellemedeki 150 km hız limiti bizi baltaladı.Bi de Michelin Fan Pack var girdiğimiz ekipte maks hız 3-5 km daha artıyor 175-180 dalıyorduk ama yemiyor artık :D

Önceden ben de hep İskandinavya yapardım ama son zamanlarda Calais Duisburg meşhur olmasıyla oraya geçtim. Trafikli yol daha çok hoşuma gidiyor. Ama tabi biri 3 gün diğer 1 hafta iki ban yedim üst üste.8D

Normalde ben şuana kadar çok rahat süresiz yerdim ama F7 Enter işinde ustalaştığımdan adam daha benim numaramı görmeden F7 çekmiş oluyorum.8D

730’lık Scania’da ilk başta S730 almıştım sonra baktım R730 belirgin şekilde daha seri gidiyor ona geçtim. 

Bu arada Michelin paket bende de var tabiki.8D

Bu hız sınırı keşke gelmeseydi, 180’le viraja girip Arap Drift Modu gibi bir taraf havada dönüyordum.

Bazen çok oynadığım zamanlar alışkanlıktan araba kullanırken de bazı yerlerde saçma sapan şekilde geniş alarak dönüyorum. Arabada başka biri olursa direk napıyorsun sen tır mı sürüyorsun diyorlar.&:

DuzboruDownpipe ve silvershadow bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Önceden ben de hep İskandinavya yapardım ama son zamanlarda Calais Duisburg meşhur olmasıyla oraya geçtim. Trafikli yol daha çok hoşuma gidiyor. Ama tabi biri 3 gün diğer 1 hafta iki ban yedim üst üste.8D
Normalde ben şuana kadar çok rahat süresiz yerdim ama F7 Enter işinde ustalaştığımdan adam daha benim numaramı görmeden F7 çekmiş oluyorum.8D
730’lık Scania’da ilk başta S730 almıştım sonra baktım R730 belirgin şekilde daha seri gidiyor ona geçtim. 
Bu arada Michelin paket bende de var tabiki.8D
Bu hız sınırı keşke gelmeseydi, 180’le viraja girip Arap Drift Modu gibi bir taraf havada dönüyordum.
Bazen çok oynadığım zamanlar alışkanlıktan araba kullanırken de bazı yerlerde saçma sapan şekilde geniş alarak dönüyorum. Arabada başka biri olursa direk napıyorsun sen tır mı sürüyorsun diyorlar.&:

Eski kasa scania hala çoğu konuda önde :) Hızlanma olsun sesi olsun tutuşu olsun gayet iyi.Arada girip yük alıp ekonomi yapıyorum multiplayerda çok zevkli oluyor :) 1800 km yük taşıdım 0 aldığından beri resetlemedim 29.1 yaktırdım 2 yük taşıdım ortalama ağırlıkları 16.5 ton yapıyor :D
3d5bfd721414dd4a2327fab90c7eefb0.jpg
silvershadow ve yer_ucagi_34 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, DuzboruDownpipe yazdı:

Eski kasa scania hala çoğu konuda önde :) Hızlanma olsun sesi olsun tutuşu olsun gayet iyi.Arada girip yük alıp ekonomi yapıyorum multiplayerda çok zevkli oluyor :) 1800 km yük taşıdım 0 aldığından beri resetlemedim 29.1 yaktırdım 2 yük taşıdım ortalama ağırlıkları 16.5 ton yapıyor :D
3d5bfd721414dd4a2327fab90c7eefb0.jpg

Hocam TSi’dan alışkanlık olmuş sizde heralde oyunda bile az yaktırıyorsunuz.8D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...