Acil Yardım! Motor soğutma suyuna cam suyu konuldu

@anatolia28 

Acilen ve motoru münkunse çalıstırmadan çekiciyle aracı taşıyıp Motor soğutma sıvısını değiştirmeniz.

Yoksa tortu ve çökelme nedeniyle motor soğutma kanallarında sorunlar doğabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow şu var bu antifirizli cam suyu mevcut motor suyunun üzerine konuldu araç 6 aylık araç, öneriniz nedir servise mi gitmeliyim ya da sanayiden bir usta getirip bu işi böylemi halletmeliyim 
Aracı Çekiciye yükleyip hiç çalıştırmadan serviste temizletmek tek çözüm.

Ustanın yapacağı iş değil Hocam

@silvershadow hocam öncelikle sabırla cevapladığın için teşekkür ederim, bu durum aracın garantisini etkiler mi? Bana ne kadar bir ücret çıkabilir? 
Estağfurullah Hocam 

Garantiyi etkilemez.

Servis kitapçığınızda yazan Vw Yol yardımı arayın ücretsiz çektirin.

Çalıştırın getirin derlerse de götürmeyin.

Sadece değişim ücreti alırlar bu da ciddi bir rakam.tutmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam cok cok geçmiş olsn , murat hocamin dediği gibi sakın marş yapmayın cekici ile servise soğutma sivi değişimi yapılsın bir sorun olmadan kullanirsiniz aracınızı 

@anatolia28 Serviste antifiriz değişim ücreti için ödeyeceğiniz rakam 100-120 lirayı geçmez hocam., ama motora zarar gelirse çok daha yüksek masraflar açar.! Aracı çalıştırmadan servisten vw yol yardımı arayarak aracı çektirin., VW yol yardım ücretsizdir! Aracı hiç bir şekilde çalıştırmayın ve değişim gerçekleştirene kadar da çalıştırmasınlar., Bu durum garantiyi etkilemiyecektir endişelenmeyin ama değiştirmezseniz etkileyecektir..

Geri
Üst Alt