Kırık tuş

İsim
Gökhan
Bugün Direksiyon üzerindeki radyo değişim tuşunun tam çalışmadığını farkettim biraz dikkatli bakınca sağ tarafın tırnağının kırılmış olduğunu gördüm. Bu garantiden değişirim? Garantiye girermi bu sizce 

C7D10E71-1A4D-4DA3-9CCC-57FBD70FEB2A.jpeg

Merhabalar; benim aracımda da ses acıp kısma tusu yoktu. Set halinde satılıyor sordurmustum servise 900₺ demisti. Ama aracın garantisi yoktu 

900 mü  s=bur2 inşallah garantiye giriyordur o zaman 

@caglar_61 Hocam nasıl kırıldığını bilmiyorum tesadüfen farkettim kırık olduğunu pek kullandığım bir tuş değil aslında 

@caglar_61 Hocam nasıl kırıldığını bilmiyorum tesadüfen farkettim kırık olduğunu pek kullandığım bir tuş değil aslında 
siz tuşun görünmeyen yerdeki kısmın kırık olduğunu değilde tuşun çalışmadığını söyleyin :)

Doğuş oto Çankaya’da garantiden değişti kırık tuş. Kırık olduğunu söylemedim bu tuş çalışmıyor dedim ama servis danışmanı kırık olduğunu anladı hemen  :D  neyseki garantiye girmez demediler 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün Direksiyon üzerindeki radyo değişim tuşunun tam çalışmadığını farkettim biraz dikkatli bakınca sağ tarafın tırnağının kırılmış olduğunu gördüm. Bu garantiden değişirim? Garantiye girermi bu sizce 

Ekli dosyayı görüntüle 14834
Hocam 110 la giderken nasıl böyle odaklayıp çekebildiniz  s=ebebe

Geri
Üst Alt