Jump to content

yenerhoca

MİNİ BURSA BULUSMASİ

Recommended Posts

Evet arkadaşlar biraz hızlı oldu ama Bursa grubundan görüştüğümüz arkadaşlarla 6 mayis Pazar günü mini bir buluşma gerceklestirecegiz. Katılmak isteyenler buradan ulasabilir. WhatsApp bursa grubuna katılmak için özelden mesaj atabilirsiniz .

BULUŞMA YERİ : ENDÜLÜSPARK AVM NANUN CAFE    6 MAYIS PAZAR SAAT:11.00

GELECEK ARKADAŞLAR

YENER+1

ONUR

KURTULUŞ

HUSEYİN

ONUR

MUSTAFA+1

ÜNAL

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yenerhoca Merhaba, uzun bir süre Astra 1.4t kullandıktan sonra bu hafta ben de Golf 1.4tsi highline aldım. Bursa buluşmasına katılmak isterim. Gemlik’te yaşıyorum. Whatsapp için numaram, 5549909577

tarihinde arimayacik tarafından düzenlendi
Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bursa daki golf sevdalılarına selamlar.

Whatsapp grubunda yaptığımız görüşmeler sonucu hava şartları müsait olmadığı için Bursa buluşmasının 6 Mayıs Pazar saat 11.00 de Endülüspark AVM de Nanun Cafede kahvaltı organızasyonu şeklinde yapılmasına karar verdik. Golf tutkunu bütün dostları bekleriz.

NOT: kodlama yaptırmak isteyen arkadaşlar varsa lütfen buradan bildirsinler.

arimayacik, huseyinkaraduman ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yenerhoca 

Maşallah Diyelim Yener Hocam. Organizasyon adına Kolay gelsin inşallah. En kısa zamanda Bursaya geleceğim inşallah.

Bursa Golftutkunu Dostları bir araya geliyor. Buluşmadan güzel Resimler bekliyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bulama adına Emeği Geçen Ve Katılan Tüm dostlarımıza Yürek Dolusu Selamlar Saygılar. Bu etkinliklerin devamında ve Daha da kalabalık olarak yapılacağı bir günde bende aranızda olmak isterim.Kismet Dünya Küçük Gönüller Büyük.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yoğun ve yorucu bir gündü benim için. Çok fazla sizlere vakit ayıramamanın burukluğu içimde olsa da sizinle tanışmak ve sohbetinizden istifade etmek güzeldi. Bir daha ki sefere daha uzun konuşup hasbihal edebilmek dilekleriyle katılan herkese teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, arimayacik yazdı:

İlk defa katıldığım buluşmada sanki çok önceden tanışıyor gibiydi herkes. Çok güzel bir sabah geçirdik. Yeni buluşmalarda görüşmek dileğiyle.

hocam buluşmaya değerli vaktini ayırıp gelen herkese selam olsun. forumda göreceli tanıyabiliyoruz birbirimizi ama dediğiniz gibi buluşmalar çok faydalı oluyor çok kaliteli insanlar tanıma fırsatımız oluyor :('

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, Ender yazdı:

Bulama adına Emeği Geçen Ve Katılan Tüm dostlarımıza Yürek Dolusu Selamlar Saygılar. Bu etkinliklerin devamında ve Daha da kalabalık olarak yapılacağı bir günde bende aranızda olmak isterim.Kismet Dünya Küçük Gönüller Büyük.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her zaman bekleriz hocam. Dediğiniz gibi dünya küçük :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, yenerhoca yazdı:

Yoğun ve yorucu bir gündü benim için. Çok fazla sizlere vakit ayıramamanın burukluğu içimde olsa da sizinle tanışmak ve sohbetinizden istifade etmek güzeldi. Bir daha ki sefere daha uzun konuşup hasbihal edebilmek dilekleriyle katılan herkese teşekkür ederim

Biz teşekkür ederiz hocam yoğun gününde bizlere zaman ayırdığınız için. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...