Golf 7 tavan anteni değişimi (GPS destekli)

@forjust1day Hayırlı olsun hocam. Konuyu yeni gördüm.

Sizin araçta neden fabrikasyon anten var? (Bizim araçta neden olmadığını merak ettim.)
Mevcut antenin kablosu kullanılamıyor muydu ki yeniden kablo çektiniz?
Aracım 2017 şase uretimi olduğu için shark anten standart olarak geliyor, mevcutta olan anten sadece süs olarak konulmuş herhangi bir işlevi yok

@driver_can Selamlar..Aldiginiz antenin adi neydi veya linki var mi?30 tl yede var 200 ede benim antende problem yasiyorum torpido icinde 

Bende torpido içindeydi kapalı yerde Apo usta takmıştı anteni hiçbir problem olmadı kolaylıkla buluyordu taktığınız anten arızalı olmasın?Hatta elimde hala fazladan anten var ben ikisini de netten almıştım.
Meraba bende bugün taktırdım discover pro yu ama gps antenim olmadığı için navigasyon çalışmadı nerden aldınız anteni hatırlıyorsanız söylermisiniz

TRY 311.67 | Golf yedi turları l Touran l magotan B8 Touran MQB çatı köpekbalığı yüzgeci anten GPS anten taban navigasyon anten tabanı boyalı siyah
https://a.aliexpress.com/_vaSNbg
AliExpress’de var, daha uygun fiyatta vardır belki. Bazıları sadece görüntü, gps soketi olduğuna dikkat edin :) @FATTİE58

Son düzenleme:
Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim bir sorum olacak sizlere.

Golf 5 2005 model aracımda sonradan takılma ekranlı teyplerden var. Orjinal kendi teybi değil sanırım çin malı bir ürün. Teybin radyosu çok iyi çekmiyor. Acaba dedim aracın anteniylemi alakalı bir sorun var ama aracın dışında yada tavanında herhangi bir anten bulamadım:)
Teyp ile anten arasındaki kabloda bir temzsızlık felanmı var diye bakmak istedim.
Golf 5 lerde aracın radyo anteni nerededir?

Değerli hocam

Golflerde radyo anteni arka cama entegre , navigasyon anteni icin ayri bir anten ve kablo gerekli , 2016 son çeyrek yani 2017 şase ile üretilen araçların tavanında shark anten bulunmakta tabi bu anteni ben işlevsel sanıyordum fakat araştırmalarım sonucu navigasyon alt yapısı icin konulduğunu ve süs olduğunu öğrendim, bende aracıma discover pro taktığım icin bu anteni orjinal hali gibi yapmaya karar verdim , sıfır arac alirken discover pro ekletirseniz anten ayni şekilde tepedeki shark anteni kullaniyor gps için, durum bundan ibaret @Ahmet
Bende golf 7 var 2013 model araçta radyo çekme problemi olustu anten kaynakli olabilir arka cama entegre antenler serviste değiştirilebiliyor mu?

Merhaba, aliexpress den bu antene baktım ama 200 tl'ye de var 1750 tl'ye de, hangisinden almak lazım acaba güncel link gönderebilecek var mı acaba ?

Merhaba, aliexpress den bu antene baktım ama 200 tl'ye de var 1750 tl'ye de, hangisinden almak lazım acaba güncel link gönderebilecek var mı acaba ?
Link

Bu mağazadan daha önce alışveriş yaptım ürünleri güzel inceleyebilirsin.

Merhaba elimde orjinal gps anteni var isterseniz yardımcı olabilirim kablo tesisatıyla birlikte.
200tl lik gps ten beklentiniz hiç olmasın hiç bir işe yaramıyor. Apple carplayde navigasyonu kullanamıyorsunuz sürekli sapma yapıpı çakışıyor konumlar.

Geri
Üst Alt