Bu parça nedir ? Ne işe yarar ?

İsim
Hüseyin
merhaba arkadaşlar fotoğrafta işaretlediğim parça nedir ne işe yarar ? parçayı elimle sağa sola döndürmeye çalıştığım zaman çok az 1-2 mm oynuyor boşluk var gibi sıkılmamış gibi yani tam olarak. yada olması gerektiği gibi mi acaba ? bilgisi olanlar açıklayabilirse sevinirim. sizdeki araçlarda nasıl durum acaba?

20180412_181430.jpg

Biraz daha yakından mı çekseydiniz acaba?
yakından da çekerim hocam araca gidince. benim merak ettiğim acaba boşluk olması normal mi yoksa zamanla mı boşluk oluştu. aracın yanındaysanız sizin araca bakar mısınız durum nasıl diye?

Şuan ne yazıkki aracın yanında değilim  kontrol edince dönüş yapayım size hocam

Hocam yanlis bilmiyorsam sanzuman gidiyor vites le alakali bir parca bosluk tahminim hepsinde vardir

Parça normal şeklinde, boşluk da normal. Kırık vs. değil :) Eğer yanınızda bir arkadaşınız varsa içeride vitesi değiştirsin, siz de o parçanın sağa sola hareket ettiğini görebilirsiniz. Vitesle alakalı bir parça.  Ben de merak etmiştim ordan biliyorum. @huseyinkaraduman

Moderatör tarafında düzenlendi:
Parça normal şeklinde, boşluk da normal. Kırık vs. değil :) Eğer yanınızda bir arkadaşınız varsa içeride vitesi değiştirsin, siz de o parçanın sağa sola hareket ettiğini görebilirsiniz. Vitesle alakalı bir parça.  Ben de merak etmiştim ordan biliyorum. @huseyinkaraduman
şimdi kafam rahatladı işte :)  yanımda biri olduğu zaman deneyeceğim hocam teşekkürler. bazen böyle bu ne işe yarar diye hep merak ediyorum işte. forum olmasa kimlere nasıl sorarız iyiki var böyle yardımlaşma platformları. özellikle golftutkusu :)  @silvershadow hocam sağolsun böyle bir forum açmışlar. bir zamanlar donanımhaberde konuşuluyordu golf hakkında (golf fanatikleri golf ana konusunda ) 

Aynen dediğiniz gibi oynak bir parça sallanıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt