İnstagram ve Facebook Adreslerimiz

fcsrn

Moderatör
İsim
Eren
Moderatör tarafında düzenlendi:
Forumumuzun instagram ve facebook adreslerini de takip ettiniz mi ? Golflerinizin en güzel resimlerini gönderin paylaşalım. 
İnstagram Adresimiz:  https://www.instagram.com/golftutkusucom/
Facebook Adresimiz: https://www.facebook.com/golftutkusucom/
Reklam tadında oldu gibi [emoji3] 
Takip etmeyi ve resim göndermeyi unutmayın [emoji4] 
Hocam instagram güzel lakin facebook nefret ediyorum neredeyse hiç kullanmıyorum ama twitter açarsanız memnunuyetle destek veririm birazda youtu.be kanalına yüklemek gerek nasıl yapılır videoları boşa gitmesin aslında buluşmada kodlama videosu çekecektim ama unuttum kaynadı arada

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam instagram güzel lakin facebook nefret ediyorum neredeyse hiç kullanmıyorum ama twitter açarsanız memnunuyetle destek veririm birazda youtu.be kanalına yüklemek gerek nasıl yapılır videoları boşa gitmesin aslında buluşmada kodlama videosu çekecektim ama unuttum kaynadı arada

Facebook bende çok aktif kullanmıyorum. Dediğiniz gibi youtube kanalını aktif olarak kullansak güzel olur. Bundan sonra montaj yaparken video çekmeye çalışıyım. Tek başına zor oluyor ama. :)

Facebook bende çok aktif kullanmıyorum. Dediğiniz gibi youtube kanalını aktif olarak kullansak güzel olur. Bundan sonra montaj yaparken video çekmeye çalışıyım. Tek başına zor oluyor ama. [emoji4]
Yinede 1 kişi 1 kişidir diye facebook ekledim [emoji3] bir gün kendi mesleğini yapmak istemezsen seninle garaj açalım [emoji3] youtu.be için aksiyon kamera lazım sana başına sabitleme aparatıyla tekde çok güzel yapabilirsin

Yinede 1 kişi 1 kişidir diye facebook ekledim
emoji3.png
bir gün kendi mesleğini yapmak istemezsen seninle garaj açalım
emoji3.png
youtu.be için aksiyon kamera lazım sana başına sabitleme aparatıyla tekde çok güzel yapabilirsin

Benim zaten hedefim o, kendi mesleğimi değil sevdiğim işi yapmak istiyorum :)

İlerleyen zamanlarda alabilirim bakalım bu ara fazla açıldık boğulmazsak iyi. :D  

@fcsrn 

Değerli Eren kardeşim

büyük işler büyük hayallerden doğar.

Eminim başaracaksın sen hayalini.

Böylece sen keyfederken diğerleri sana para ödeyecek.=)

@Beşiktaş1903 Hocam ben de yanınıza çırak olarak girmeye hazırım. &:
Estağfurullah, hep beraber sıfırdan başlıcaz aynı mertebedeyiz. 

O zaman sadece finansal işlere bakacak birisi kaldı :D

@fcsrn 

Değerli Eren kardeşim

büyük işler büyük hayallerden doğar.

Eminim başaracaksın sen hayalini.

Böylece sen keyfederken diğerleri sana para ödeyecek.=)
İnşallah Abim, başarmayı çok istiyorum gerçekten. Umarım gerçekleştirebilirim bu hayalimi. 

Burda 1 tane var seramik vss yapan dedim haftasonu çağır öğreneyim diye mırın kırın etti öğrenip rakip olursun diye kendi arabamı yaptım onun yaptığına baktım çok sallıyor mesela pasta yaptıktan sonra arabayı yıkamıyor direk seramik sürdü nasıl yani dedim yok kursuna gittim böyle olur dedi demir sökücü ne bilmiyor garip garip baktı sürünce [emoji3] yıkamada sıra var gelene geçene yapamam diyor benim içim sızlıyor bırak ben yıkamayı yapayım diyorum malzemeyi çok kullanırsın sen diyor abi sonaxların içinde niye su var diyorum yok kokusuz diyor onlar bu adamlar para kazanıyor ben yapsam kazanamam işin hakkını yapan asla kazanamaz bu memlekette asla [emoji3][emoji3][emoji3]

Burda 1 tane var seramik vss yapan dedim haftasonu çağır öğreneyim diye mırın kırın etti öğrenip rakip olursun diye kendi arabamı yaptım onun yaptığına baktım çok sallıyor mesela pasta yaptıktan sonra arabayı yıkamıyor direk seramik sürdü nasıl yani dedim yok kursuna gittim böyle olur dedi demir sökücü ne bilmiyor garip garip baktı sürünce
emoji3.png
yıkamada sıra var gelene geçene yapamam diyor benim içim sızlıyor bırak ben yıkamayı yapayım diyorum malzemeyi çok kullanırsın sen diyor abi sonaxların içinde niye su var diyorum yok kokusuz diyor onlar bu adamlar para kazanıyor ben yapsam kazanamam işin hakkını yapan asla kazanamaz bu memlekette asla
emoji3.png
emoji3.png
emoji3.png

Hakkıyla yapan her zaman kazanır Hocam

Herkesi Bekleriz... :D (y)

Geri
Üst Alt